2014 жылға жеміс - жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 тамыздағы № 233 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 2976 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 27 – бабы 1 – тармағының 5) тармақшасына37 – бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 695 "Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген Жеміс – жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу мен өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидасының 8 тармағына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2014 жылға арналған жеміс - жидек дақылдары мен жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидиялардың нормалары белгіленсін.
2. "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Ізмұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
___________ А. Мамытбеков
2014 жылғы "___" ________
Атырау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 8 тамыздағы
№ 233 қаулысына қосымша
2014 жылға жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу мен өсіруге жұмсалған шығындарың құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялар нормалары
Жеміс дақыл-дарының
түрі
Отырғызу сызбасы
Отырғызу және өсіру шығындары ( 1 вегетация), теңге
2 вегетация, теңге
3 вегетация, теңге
4 вегетация, теңге
Барлығы
соның ішінде сатып алуға:
барлық шығындар
субсидиялар нормасы, (40%)
барлық шығындар
субсидиялар нормасы, (40%)
барлық шығындар
субсидиялар нормасы, (40%)
көшеттер 1 га
субсидиялар нормасы, (40 %)
тіреуіш бағандар
субсидиялар нормасы, (40 %)
тамшылатып суару технологиясы
субсидия лар нормасы, (40%)
басқа да
шығын дар
субсидия лар нормасы, (40 %)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Алма ағашы

Об установлении норм бюджетных субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово - ягодных культур и винограда на 2014 год
Постановление Акимата Атырауской области от 8 августа 2014 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 августа 2014 года № 2976
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 8 Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово – ягодных культур и винограда утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2014 года № 695 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово – ягодных культур и винограда", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормы бюджетных субсидий на частичное возмещение cтоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово – ягодных культур и винограда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Атырауской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Дюсембаева Г. И. – первого заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Измухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________ А. Мамытбеков
"___" ___________ 2014 год.
Приложение к постановлению
акимата Атырауской области
от 8 августа 2014г № 233
Нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2014 год
Виды плодовых культур
Схема посадки
Затраты на закладку и выращивание ( 1 вегетация), тенге
2 вегетация, тенге
3 вегетация, тенге
4 вегетация, тенге
всего
в т.ч. на приобретение:
всего затрат
норма субсидий (40 %)
всего затрат
норма субсидий (40 %)
всего затрат
норма субсидий (40 %)
саженцев 1 га
норма субсидий
(40 %)
шпалер
норма субсидий
(40 %)
система капельного орошения
норма субсидий
(40 %)
другие расходы
норма субсидий
(40 %)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Яблоня