Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 158 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 271 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 3000 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 08.01.2016 № 2 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 158 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2734 тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
2) 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын";
3) қосымшасында:
атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі";
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ш.М. Мұқанға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Ізмұхамбетов
"Келісілді"
Атырау облысы мәслихаты
сессиясының төрағасы ________________________________________ С.Дүйсенғалиев
29 тамыз 2014 жыл
"Келісілді"
Атырау облыстық мәслихатының хатшысы _______________________ С. Лұқпанов
29 тамыз 2014 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 158 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление Акимата Атырауской области от 29 августа 2014 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 сентября 2014 года № 3000. Утратило силу постановлением областного акимата Атырауской области от 8 января 2016 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением областного акимата Атырауской области от 08.01.2016 № 2 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 158 "Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности." (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2734, опубликовано 20 июня 2013 года в газета "Прикаспийская коммуна" следующие изменения:
1) наименование изложить в следующей редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из областного бюджета";
2) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из областного бюджета согласно приложению к настоящему постановлению";
3) в приложении:
наименование изложить в следующей редакции:
"Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, финансируемых из областного бюджета";
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Мукана Ш. Ж. - заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Измухамбетов
"Согласовано"
Председатель сессии маслихата
Атырауской обласи _________________С. Дюсенгалиев
29 августа 2014 года
"Согласовано"
Секретарь Атырауского
областного маслихата________________С. Лукпанов
29 августа 2014 года