Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 ақпандағы № 173 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2865 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 05 ақпандағы № 253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 05.02.2015 № 253 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014 - 2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2844 рет санымен тіркелген 2014 жылғы 14 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"58 897 654" деген сандар "62 968 115" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 373 091" деген сандар "56 209 295" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 261 989" деген сандар "5 496 246" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"61 258 821" деген сандар "65 150 307" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" деген  жолда "0"  деген сан "130 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "0" деген сан "130 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-2 361 167" деген сандар "-2 312 192" деген санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"2 361 167" деген сандар " 2 312 192" деген санымен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" деген жолда "0" деген сан "719 950" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолда "0" деген  сан "670 975" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"1 072 713" деген сандар "1 094 542" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Келесі мазмұндағы 910 тармақтармен толықтырылсын:
"9. 2014 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014 - 2016 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03 февраля 2014 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2014 года № 2865. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05 февраля 2015 года № 253. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05 февраля 2015 года № 253
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05.02.2015 № 253 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2844, опубликовано 14 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "58 897 654" заменить цифрами "62 968 115";
цифры "52 373 091" заменить цифрами "56 209 295";
цифры "5 261 989" заменить цифрами "5 496 246";
в подпункте 2):
цифры "61 258 821" заменить цифрами "65 150 307";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрами "130 000";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрами "130 000";
в подпункте 5):
цифры "-2 361 167" заменить цифрами "-2 312 192";
в подпункте 6):
цифры " 2 361 167" заменить цифрами "2 312 192";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрами "719 950";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "670 975";
в пункте 6:
цифры " 1 072 713" заменить цифрами "1 094 542".
2. Дополнить пунктами 9, 10 следующего содержания:
"9. Утвердить перечень местных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.

10. 2014 жылға арналған қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық  округ әкімінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін".
3. Аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).

10. Утвердить на 2014 год перечень бюджетных программ по аппаратам акимов района в городе, города районного значения, поселка, cела, сельского округа, согласно приложению 5.
3. Приложения 15 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.

54 163
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
688
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
50 427
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
233 332
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
493 649
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
493 649
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
781 183
2
Әлеуметтiк көмек
694 966
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
498 966
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
115 615
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 330
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
132 598
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 500
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
51 160
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40 952
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
92 811
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
196 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
196 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
86 217
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 269
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 791
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 969
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 659
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 948
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

54 163
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
688
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
50 427
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
233 332
467
Отдел строительства района (города областного значения)
493 649
037
Строительство и реконструкция объектов образования
493 649
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
781 183
2
Социальная помощь
694 966
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
498 966
002
Программа занятости
115 615
005
Государственная адресная социальная помощь
20 330
006
Оказание жилищной помощи
10 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
132 598
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 500
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
51 160
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40 952
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
92 811
464
Отдел образования района (города областного значения)
196 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
196 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
86 217
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 269
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 791
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 969
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
17 659
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 948
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов