Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 227 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 3059 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 5 ақпандағы № 253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 05.02.2015 № 253 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 155 "2014-2016 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2844 рет санымен тіркелген 2014 жылғы 14 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"72 665 005" деген сандар "70 065 927" деген сандармен ауыстырылсын;
"59 027 107" деген сандар "58 728 708" деген сандармен ауыстырылсын;
"925 770" деген сандар "529 101" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 836 790" деген сандар "349 355" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 875 338" деген сандар "10 458 763" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"74 115 701" деген сандар "70 495 014" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-2 364 689" деген сандар "-1 343 080" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"2 364 689" деген сандар "1 343 080" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 413 664" деген сандар "1 392 055" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"8 675" деген сандар "8 343" деген сандармен ауыстырылсын;
"424 934" деген сандар "367 691" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"42 000" деген сандар "1 901" деген сандармен ауыстырылсын;
"188 624" деген сандар "187 851" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"6 031 171" деген сандар "5 753 097" деген сандармен ауыстырылсын;
"609 393" деген сандар "622 930" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 629 159" деген сандар "2 306 660" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 361 167" деген сандар "1 392 055" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"1 115 542" деген сандар "92 284" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05 декабря 2014 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2014 года № 3059. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 5 февраля 2015 года № 253
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05.02.2015 № 253 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 10 декабря 2013 года № 155 "О бюджете города на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2844, опубликовано 14 января 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "72 665 005" заменить цифрами "70 065 927";
цифры "59 027 107" заменить цифрами "58 728 708";
цифры "925 770" заменить цифрами "529 101";
цифры "1 836 790" заменить цифрами "349 355";
цифры "10 875 338" заменить цифрами "10 458 763";
в подпункте 2):
цифры "74 115 701" заменить цифрами "70 495 014";
в подпункте 5):
цифры "-2 364 689" заменить цифрами "-1 343 080";
в подпункте 6):
цифры "2 364 689" заменить цифрами "1 343 080";
цифры "2 413 664" заменить цифрами "1 392 055";
в пункте 3:
цифры "8 675" заменить цифрами "8 343";
цифры "424 934" заменить цифрами "367 691";
в пункте 4:
цифры "42 000" заменить цифрами "1 901";
цифры "188 624" заменить цифрами "187 851";
в пункте 5:
цифры "6 031 171" заменить цифрами "5 753 097";
цифры "609 393" заменить цифрами "622 930";
цифры "1 629 159" заменить цифрами "2 306 660";
цифры "2 361 167" заменить цифрами "1 392 055";
в пункте 6: цифры "1 115 542" заменить цифрами "92 284".

келесі мазмұндағы 12, 13 және 14 тармақтармен толықтырылсын:
"12. 07 1 467 003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасының 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігі бойынша жұмсалған 428 399 782,65 теңге кассалық шығындары 013 "Республикалық бюджеттен берiлген кредиттер есебiнен" кіші бағдарламасынан 015 "Жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен" кіші бағдарламасынаның 431 "Жаңа объектілерді салу және қолдағы объектілерді реконструкциялау" ерекшелігіне жылжытылсын.

дополнить пунктами 12, 13 и 14 следующего содержания:
"12. Произведенные кассовые расходы по специфике 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" программы 07 1 467 003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" в сумме 428 399 782,65 тенге перенести с подпрограммы 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" на специфику 431 "Строительство новых объектов и реконструкция имеющихся объектов" подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета".

13. 10 1 473 001 015 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 450 000 теңге кассалық шығындары 10 1 473 003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 416 "Материалдық емес активтерді сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
14. 4 9 464 012 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 413 "Көлік құралдарын сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 550 000 теңге кассалық шығындары 4 9 464 067 015 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 413 "Көлік құралдарын сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын."
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХІХ сессия төрайымы Б. Хаменова
Атырау қалалық мәслихат хатшысы Б. Қазиманов

13. Произведенные кассовые расходы по специфике 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 10 1 473 001 015 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" в сумме 450 000 тенге перенести на специфику 416 "Приобретение нематериальных активов" программы 10 1 473 003 "Капитальные расходы государственного органа".
14. Произведенные кассовые расходы по специфике 413 "Приобретение транспортных средств" программы 4 9 464 012 "Капитальные расходы государственного органа" в сумме 2 550 000 тенге перенести на специфику 413 "Приобретение транспортных средств" программы 4 9 464 067 015 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХІХ сессии
Б. Хаменова
Секретарь Атырауского
городского маслихата
Б.Казиманов