Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 18 шiлдедегi № 14-4 "Жылыой ауданында тұратын аз қамтамасыз етiлген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен қағидасын айқындау туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 ақпандағы № 18-6 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 ақпанда № 2854 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 19-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 30.04.2014 № 19-10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 1303 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 және "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 шiлдедегi № 14-4 "Жылыой ауданында тұратын аз қамтамасыз етiлген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен қағидасын айқындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2758 санымен тіркелген, "Кең Жылыой" газетінде 2013 жылғы 22 тамызда жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) 3 тармақта:
"2 тармағының 4) тармақшасы" деген сөздерден кейін "және 7 тармағының 9) тармақшасы" сөздермен толықтырылсын;
2) қағиданың 7 тармақтың 3) тармақшасы:
уәкілетті органға:
мынадай редакцияда жазылсын:
"3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын селолық және /немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы;
2. Шешiмнiң орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөнiндегi тұрақты комиссиясының төрағасына (Б. Сұлтановқа) жүктелсiн.
3. Осы шешiмнің 2014 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болатын 1 тармағының 1) тармақшасын қоспағанда, осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi, ол алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың XVІІІ
сессиясының төрағасы                       О. Акдрашев
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Кенғанов

О внесении изменения и дополнения в решение районного маслихата от 18 июля 2013 года № 14-4 "Об определении размера и правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Жылыойском районе"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 04 февраля 2014 года № 18-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 февраля 2014 года № 2854. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 30 апреля 2014 года № 19-10
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 30.04.2014 № 19-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 1303 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и от 26 июня 2012 года № 856 "Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 18 июля 2013 года № 14-4 "Об определении размера и правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Жылыойском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2758 и опубликовано 22 августа 2013 года в газете "Кен Жылыой") следующие изменение и дополнение:
1) в пункте 3:
после слов "подпункт 4) пункта 2" дополнить словами "и подпункт 9) пункта 7";
2) подпункт 3) пункта 7 правил:
в уполномоченный орган:
изложить в следующей редакции:
"3) копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских и/или аульных акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя";
2.Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Б. Султанова) районного маслихата по проблемам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования за исключением подпункта 1) пункта 1 настоящего решения, который действует до 1 января 2014 года.
Председатель XVIII сессии
районного маслихата                        Акдрашев О.
Секретарь районного маслихата              Кенганов М.