Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 қыркүйектегі № 412 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 қыркүйекте № 2979 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 19.10.2022 № 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Жылыой ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жылыой аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау "Жылыой ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ә.И. Шәкіровке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
Ж. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Жылыой аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы З. Қалмуханова
2014 жылғы 3 қыркүйек
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 03 қыркүйек № 412 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналасу үшін нысанның атауы
1
Құлсары қаласы
Махамбет даңғылы, 37 үй
"Кең Жылыой" Жылыой мәдениет үйнің алдындағы ақпараттық тақта
2
Барлаушы ы/а
№ 1 жалпы орта білім беретін мектептің алдындағы ақпараттық тақта
3
Махамбет даңғылы, 27 үй
"Кең Жылыой" Жылыой мәдениет үйінің алдындағы ақпараттық тақта
4
Б.Қорғанбаев көшесі, 50
№ 15 С. Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектептің алдындағы ақпараттық тақта
5
Вокзал маңы, 49
Теміржол вокзалы ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
6
Жаңа Қаратон поселкесі
Б.Ырзиев көшесі
№ 23 жалпы орта білім беретін мектептің алдындағы ақпараттық тақта
7
Тұрғызба селосы
Букенбей көшесі, 409
№ 4 М.Әуезов атындағы жалпы орта білім беретін мектептің алдындағы ақпараттық тақта
8
Шоқпартоғай селосы
Дешенов көшесі, 378
№ 3 жалпы орта білім беретін мектептің алдындағы ақпараттық тақта
9
Қосшағыл селосы
26 үй
№ 2 жалпы орта білім беретін мектептің алдындағы ақпараттық тақта
10
Ақкиізтоғай селосы
Ш.Ізбасов көшесі
Мәдениет үйінің алдындағы ақпараттық тақта
11
Майкөмген селосы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Акимата Жылыойского района Атырауской области от 3 сентября 2014 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 сентября 2014 года № 2979. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 19 октября 2022 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 19.10.2022 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жылыойской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в дупутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Жылыойского района" Шакирова А.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
Ж. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жылыойской районной
территориальной избирательной комиссии З. Калмуханова
3 сентябрь 2014 года
Приложение к постановлению районного акимата от 03 сентября 2014 года 412
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Месторасположение
Название объекта для размещения
1
Город Кульсары
Проспект Махамбета, 37
Информационный щит перед Жылыойским домом культуры "Кен Жылыой"
2
Барлаушы, 1
Информационный щит перед общеобразовательной средней школой № 1
3
Проспект Махамбета, 27
Информационный щит перед Жылыойским домом культуры "Кен Жылыой"
4
Улица Корганбаева, 50
Информационный щит перед общеобразовательной средней школой № 15 имени С.Карабалина
5
Привокзальный, 49
Информационный щит перед ЖД Вокзалом
6
Поселок Жана Каратон
Улица Б.Ырзиева
Информационный щит перед общеобразовательной средней школой № 23
7
Село Тургызба
Улица Букенбея, 409
Информационный щит перед общеобразовательной средней школой № 4 имени М.Ауэзова
8
Село Шокпартогай
Улица Т.Дешенова, 378
Информационный щит перед общеобразовательной средней школой № 3
9
Село Косчагил
д. 26
Информационный щит перед общеобразовательной средней школой № 2
10
Село Аккизтогай
Улица Ш.Избасова
Информационный щит перед домом культуры
11
Село Майкумген