Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 168 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 ақпанда № 2869 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 262 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 262 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық әкімдігінің 2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 144 "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2834 нөмерімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 271 173" деген сандар "3 890 603" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 264 173" деген сандар "3 925 215" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-13 890" деген сандар "-55 502" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру ( профицитін пайдалану)- 55 502 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 13 890 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген абзацтағы "0" деген сан "41 612" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "838 060" деген сандары "1 457 490" деген сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "8 194" деген сандары "16 388" деген сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "114 000" деген сандары "124 661" деген сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "501 831" деген сандары "797 775" деген сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"А" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жалақысын өсіруге – 1 790 мың теңге;";
"Қазақстан Республикасы мәслихаттарының 20 жылдығына орай семинар өткізу үшін полиграфиялық өнімдер сатып алуға - 400 мың теңге;";
"бюджеттік есеп бағдарламалық өнімін алуға және ұстауға - 7 235 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 12 февраля 2014 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 февраля 2014 года № 2869. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 февраля 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26.02.2015 № 262.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2014-2016 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 144 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2834, опубликовано 16 января 2014 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения и дополнения:
1. в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 271 173" заменить цифрами "3 890 603";
в подпункте 2):
цифры "3 264 173" заменить цифрами "3 925 215";
в подпункте 5):
цифры "-13 890" заменить цифрами "-55 502";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 502 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов - 13 890 тысяча тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
в абзаце "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "41 612";
2) в пункте 2:
в абзаце первом цифры "838 060" заменить цифрами "1 457 490";
в абзаце втором цифры "8 194" заменить цифрами "16 388";
в абзаце восьмом цифры "114 000" заменить цифрами "124 661";
в абзаце девятом цифры "501 831" заменить цифрами "797 775";
дополнить абзацами следующего содержания:
"1 790 тысяч тенге - на увеличение заработной платы административных государственных служащих корпуса "А";
"400 тысяч тенге - на приобретение полиграфической продукции для проведение семинара в связи с 20 летием маслихатов Республики Казахстан;";
"7 235 тысяч тенге - на приобретение и содержание программного продукта бюджетного учета;";

"елді-мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге - 232 708 мың теңге;";
"елді-мекендерді абаттандыру нысандарын дамытуға – 62 498 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімге 1, 2, 3 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрайымына (Ш. Торбаева) жүктелсін.

"232 708 тысяч тенге – на капитальный ремонт улиц населенных пунктов и автомобильных дорог районного значения;";
"62 498 тысяч тенге – на развитие объектов благоустройства населенных пунктов.".
2. Приложения 1, 2, 3 и 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (Ш. Торбаева).

4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
19-сессиясының төрағасы
П. Дюсеев
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Құрманбаев
Махамбет аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті 17-сессиясының № 144 шешіміне 1 қосымша
Махамбет аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 12 ақпандағы кезекті 19-сессиясының № 168 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной 19-сессии
районного маслихата
П. Дюсеев
Секретарь районного маслихата
А. Курманбаев
Приложение 1 к решению № 144 очередной 17-сессии Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2013 года
Приложение 1 к решению № 168 очередной 19-cессии Махамбетского районного маслихата от 12 февраля 2014 года
Бюджет района на 2014 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

20840
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
260
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
260
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1389266
003
Жалпы білім беру
1282103
006
Балаларға қосымша білім беру
31044
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9682
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1151
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8646
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамту
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
36805
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
132827
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21512
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21512
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110433
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29367
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1184
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18373
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

20840
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
260
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
260
464
Отдел образования района (города областного значения)
1389266
003
Общеобразовательное обучение
1282103
006
Дополнительное образование для детей
31044
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9682
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8646
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36805
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
132827
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21512
003
Оказание cоциальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21512
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110433
002
Программа занятости
29367
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
005
Государственная адресная социальная помощь
1184
006
Оказание жилищной помощи
519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18373
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

1356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29932
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5876
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
230
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16587
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
46
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
882
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
882
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық
1176055
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2500
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19873
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
19873
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
124661
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
124661
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу

1356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
29932
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5876
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
230
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16587
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственного органа
46
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
882
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
882
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1176055
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2500
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
464
Отдел образования района (города областного значения)
19873
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19873
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
124661
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
124661
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020

006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
703
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6988
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6988
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
27347
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27347
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11783
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11783
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11783
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
233820
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1112
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
232708
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
232708
13
Басқалар
76854
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9362
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9192
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29273
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
29273
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
703
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6988
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6988
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
007
Капитальные расходы государственного органа
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
27347
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27347
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11783
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11783
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
11783
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
233820
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1112
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
232708
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
232708
13
Прочие
76854
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9362
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9192
004
Капитальные расходы государственного органа
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29273
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
29273
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

31814
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
31814
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2296
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2296
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6508
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6508
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12920
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5168
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7752
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56291
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5591
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5591
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
8529
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8529
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7972
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7236
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
736
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу

31814
006
Функционирование районных (городских) библиотек
31814
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2296
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2296
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6508
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12920
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5168
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7752
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56291
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5591
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5591
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
8529
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
8529
006
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7236
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
736
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім–шарттары
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу

459
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
16
Погашение займов

13629
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
55210
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
55210
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
143495
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
143495
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25046
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
377
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
796
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
122
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23751
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
2269
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2269
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2269
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
04
Білім беру
1565579
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
283738
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
283738
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып кетуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

13629
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
55210
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
55210
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
143495
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села сельского округа
143495
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25046
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
377
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
796
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
122
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23751
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
2269
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2269
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2269
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1565579
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
283738
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
283738
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
464
Отдел образования района (города областного значения)

Махамбет аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы кезекті 17-сессиясының № 144 шешіміне 4 қосымша
Махамбет аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 12 ақпандағы кезекті 19-сессиясының № 168 шешіміне 4 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері
(мың теңге)
Бағдарламалар коды
Ауылдық округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақтоғай
Алға
Ақжайық
Алмалы
Бақсай
Бейбарыс

Приложение 4 к решению № 144 очередной 17-сессии Махамбетского районного маслихата от 23 декабря 2013 года
Приложение 4 к решению № 168 очередной 19-cессии Махамбетского районного маслихата от 12 февраля 2014 года
Размер финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов
(тыс.тенге)
Код программы
Наименование аульных (сельских) округов
Наименование бюджетных программ
Актугай
Алга
Акжайык
Алмалы
Баксай
Бейбарыс