Қазақстан Республикасы Парламенті Cенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 425 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 қыркүйекте № 2982 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағы негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, Махамбет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Махамбет аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау "Махамбет ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекеме басшысы Н.С. Қалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Жаңабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Махамбет аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Ж. Пазулов
2014 жылғы 27 тамыз
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 27 тамыз № 425
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналасу үшін нысанның атауы
1
Махамбет селосы
Абай көшесі, 16
Махамбет ауданы мәслихатының әкімшілік ғимараты жанындағы ақпараттық тақта

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Акимата Махамбетского района Атырауской области от 27 августа 2014 года № 425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 05 сентября 2014 года № 2982
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Махамбетской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Махамбетского района" Калиева Н.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Жанабаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Махамбетской районной
территориальной избирательной комиссии     Ж. Пазулов
27 августа 2014 года
Приложение
к постановлению районного акимата
от 27 августа 2014 года № 425
Место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Месторасположение
Название объекта для размещения
1
село Махамбет
Улица Абая, 16
Информационный щит около административного здания Махамбетского районного маслихата