Махамбет ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 03 желтоқсандағы № 613 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 3048 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 128 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 20.04.2016 № 128 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1 тармағының 14 тармақшасын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағын басшылыққа алып, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Махамбет ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Сейтқалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаңабаев
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 3 желтоқсан № 613 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 3 желтоқсан № 613 қаулысымен бекітілген
Махамбет ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесі
1. Жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
2. "Махамбет аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелгендер.
3. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің интеграцияланған білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын оқу орнының түлектері.
4. "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасына қатысушылар.
5. Елу жастан асқан тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Махамбетскому району
Постановление Махамбетского районного акимата Атырауской области от 03 декабря 2014 года № 613. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2014 года № 3048. Утратило силу постановлением Махамбетского районного акимата Атырауской области от 20 апреля 2016 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением Махамбетского районного акимата Атырауской области от 20.04.2016 № 128 (вводится в действие со дня подписания).
Руководствуясь подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Махамбетскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагаю на заместителя акима М. Сейткалиева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жанабаев
Приложение к постановлению акимата района от 3 декабря 2014 года № 613
Утвержден постановлением акимата района от 3 декабря 2014 года № 613
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Махамбетскому району
1. Молодежь в возрасте до двадцати девяти лет.
2. Безработные зарегистрированные в уполномоченном органе – государственное учреждение "Махамбетский районный отдел занятости и социальных программ".
3. Выпускники учебного заведения реализующее интегрированные образовательные учебные программы технического и профессионального, после среднего образования.
4. Участники программы "Дорожная карта Занятости 2020".
5. Лица старше пятидесяти лет.