Аудан әкімінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 19 "Махамбет ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 32 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 3065 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 21.01.2019 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Махамбет ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет ауданы әкімінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 19 "Махамбет ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2626 болып тіркеліп, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2012 жылғы 18 қазанында жарияланған) шешімінің қосымшасына келесідей өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық" деген сөздер "ауылы", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау "Махамбет ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Қалиевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаңабаев

О внесении изменений в решение акима района от 11 октября 2012 года № 19 "Об образовании избирательных участков на территории Махамбетского района"
Решение акима Махамбетского района Атырауской области от 10 декабря 2014 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2014 года № 3065. Утратило силу решением акима Махамбетского района Атырауской области от 21 января 2019 года № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением акима Махамбетского района Атырауской области от 21.01.2019 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" и статье 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким Махамбетского района РЕШИЛ:
1. Внести в приложении решения акима Махамбетского района от 11 октября 2012 года № 19 "Об образовании избирательных участков на территории Махамбетского района" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2626, и опубликованное 18 октября 2012 года в районной газете "Жайық Шұғыласы") следующие изменения:
по всему тексту слова на государственном языке "селосы", "селолық" заменить словами "ауылы", "ауылдық".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учереждения "Аппарат акима Махамбетского района" Н. Калиева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Жанабаев