Исатай ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Атырау облысы Исатай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 қаңтарда № 2849 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3, 13-баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Исатай ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қуанышкереевке жүктелсін.

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Исатайскому району
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 10 января 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 января 2014 года № 2849
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Қазахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 3, 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Исатайскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Куанышкереева.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Ожаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау облысы Жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасының басшысы А. Такешев
2013 жылғы 29 желтоқсан
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысына қосымша
Исатай ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ожаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Атырауской области А. Такешев
29.12.2013 года
Приложение к постановлению акимата района от 10 января 2014 года № 2
Перечень автомобильных дорог районного значения по Исатайскому району