Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № 201 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қарашада № 3031 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 06.01.2016 № 1 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18 бабының 2) тармақшасына, 238 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 215-V "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесіне келісім беру туралы" шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 137 "Ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2771 тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2013 жылғы 22 тамыздағы санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Өтеғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Т. Сұлтанбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XXV сессиясының төрағасы
С.Меңдіғазиев
2014 жылғы 23 қазан
Аудандық мәслихат хатшысы
Ж. Қадимов
2014 жылғы 23 қазан
Исатай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 201 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының ТІЗБЕСІ
1.Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары
мемлекеттiк мекеме басшысы;
күтiм жөнiндегi әлеуметтiк қызметкер;
әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2.Білім беру мамандарының лауазымдары
мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары (мектепке дейінгі мемлекеттік мекемеден және қазыналық кәсіпорыннан басқа);
мектепке дейінгі қазыналық кәсіпорынның басшысы;
кабинет меңгерушісі;
кітапхана, интернат меңгерушісі;
мамандар (бас, аға): барлық мамандықтағы мұғалімдер және дәрігерлер, психолог, нұсқаушы, зертханашы, медициналық бике, емдәм бикесі, хореограф, тәрбиеші, кітапханашы, үйірме жетекшісі, шебер, жетекші, музыкалық жетекші, әдістемеші, бағдарламашы.
3.Мәдениет мамандарының лауазымдары
мемлекеттiк мекеме және қазыналық кәсiпорын басшысы;
кітапхана, клуб меңгерушісі;
мамандар (бас, аға): аккомпаниатор, кітапханашы, редактор, режиссер, дыбыс режиссері, мәдени ұйымдастырушы, әдістемеші, барлық атаудағы суретшілер, хореограф, музыкалық жетекші, режиссердің ассистенті.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление Исатайского районного акимата Атырауской области от 24 октября 2014 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 05 ноября 2014 года № 3031. Утратило силу постановлением акимата Исатайского района Атырауской области от 6 января 2016 года № 01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Исатайского района Атырауской области от 06.01.2016 № 01 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пункта 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Исатайского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 215-V "О даче согласие к перечню должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района от 22 июля 2013 года № 137 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры работающих в сельской местности" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2771, опубликовано в газете "Нарын таңы" от 22 августа 2013 года).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района М. Утегалиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Т. Султанбеков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель внеочередной
XXV сессии районного маслихата С. Мендигазиев
23 октября 2014 года
Секретарь районного маслихата Ж. Кадимов
23 октября 2014 года
Приложение к постановлению акимата Исатайского района от 23 октября 2014 года № 201
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения
руководитель государственного учреждения;
социальный работник по уходу;
специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов образования
руководитель государственного учреждения и казенного предприятия (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия);
заместитель руководителя государственного учреждения (кроме дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия)
руководитель дошкольного казенного предприятия;
заведующий кабинетом;
заведующий библиотекой, интернатом;
специалисты (главные, старшие): учителя и врачи всех специальностей, психолог, инструктор, лаборант, медицинская сестра, диетическая сестра, хореограф, воспитатель, библиотекарь, руководитель кружка, мастер, вожатый, музыкальный руководитель, методист, программист.
3. Должности специалистов культуры
руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
заведующий библиотекой, клубом;
специалисты (главные, старшие): аккомпаниатор, библиотекарь, редактор, режиссер, звукорежиссер, культорганизатор, методист, художники всех наименований, хореограф, музыкальный руководитель, ассистент режиссера.