Аудандық коммуналдық меншіктегі мүлікті жекешелендіру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 142 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 мамырда № 2924 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына және Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 7 маусымдағы № 213 "Қызылқоға ауданы әкімінің 9 (тоғыз) бірлік автомобильді жекешелендіру жөніндегі ұсынысымен келісу туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аудандық коммуналдық меншіктегі мүлік жекешелендірілсін.

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 14 мая 2014 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 мая 2014 года № 2924
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республика Казахстан", статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года "Об утверждений Правил продажи объектов приватизации" и постановлением акима Атырауской области от 7 июня 2013 года № 213 "О согласовании предложении акима Кызылкогинского района на приватизацию 9 (девяти) единиц автомобиля", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности, согласно приложению к настоящему постанавлению.

2. Қызылқоға аудандық экономика және қаржы бөлімі қолданыстағы заңнамасына сәйкес мүліктерді жекешелендіру туралы аукционды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Әжіғалиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: М. Мұқанов

2. Кызылкогинскому районному отделу экономики и финансов обеспечить организацию аукциона о приватизации имущества в соответствии с действующим законадательством.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажигалиева Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района: М. Муканов