Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 18 сәуірдегі № ХХІІ-4 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазанда № ХХVІІ-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қарашада № 3035 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес және облыстық Әділет департаментінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 3-7871/14 санды ақпараттық хатын қарай отырып, аудандық маслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 18 сәуірдегі №ХХІІ-4 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2912 санымен тіркелген, "Қызылқоға" газетіне 2014 жылы 12 маусымда жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағындағы "денсаулық сақтау" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылқоға аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (О. Жанықұлов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы:                          Т. Бейсқали

О внесении изменения в решение районного маслихата от 18 апреля 2014 года № ХХІІ-4 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам проживающим и работающим в сельских населенных пунктах"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 22 октября 2014 года № ХХVІІ-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 ноября 2014 года № 3035
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и рассмотрев информационное письмо областного Департамента юстиции от 1 октября 2014 года за № 3-7871/14 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 18 апреля 2014 года ХХІІ-4 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2912, опубликованное в районной газете "Кызылкога" от 12 июня 2014 года) следующее изменение:
в пункте 1 указанного решения слово "здравоохранения" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (О. Жаныкулов) Кызылкогинского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрии и экологии.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Т. Бейскали