Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 ақпандағы № 75-V "Индер ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидасын айқындау туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 172-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 2868 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 205-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 205-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 1303 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 және "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 ақпандағы № 75-V "Индер ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидасын айқындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2708 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2013 жылы 28 наурызда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 4 тармақта:
"2 тармағының 4) тармақшасы" деген сөздерден кейін "және 7 тармағының 9) тармақшасы" сөздермен толықтырылсын;
2) қағиданың 7 тармағының 3) тармақшасы:
уәкілетті органға:
келесі редакцияда жазылсын:
3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жері бойынша тіркелгенін растайтын селолық және /немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы;"
4) қағиданың 9 тармағының 3) тармақшасының мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді, орыс тіліндегі мәтіні жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3) размер потребления природного газа для жителей устанавливается по оплаченному счету квитанции за природный газ;".

О внесении изменений и дополнений решение районного маслихата от 6 февраля 2013 года № 75-V "Об определении размера и правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Индерском районе"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 172-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2014 года № 2868. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 10 июня 2014 года № 205-V
Сноска. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 10.06.2014 № 205-V.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 1303 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и от 26 июня 2012 года № 856 "Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 февраля 2013 года № 75-V "Об определении размера и правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Индерском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2708, опубликованное 28 марта 2013 года в газете "Дендер") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 4:
после слов "подпункт 4) пункта 2" дополнить словами "и подпункт 9) пункта 7";
2) подпункт 3) пункта 7 правил:
в уполномоченный орган:
изложить в следующей редакции:
"3) копию книги регистрации граждан либо адресную справку, либо справку сельских и/или аульных акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя";
3) на государственном языке содержание подпункта 3) пункта 9 не изменяется, содержание на русском языке изложить в новой редакции:
"3) размер потребления природного газа для жителей устанавливается по оплаченному счету квитанции за природный газ;".
2. Контроль за исполнение решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной политики, образования, культуры, здравоохранения, по делам молодежи, правоохранения, депутатской этики (А. Доспаева).

3. Осы шешімнің 2014 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болатын 1 тармағының 1) тармақшасын қоспағанда, осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
ХХ сессиясының төрағасы                    Р. Аяпбергенов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования за исключением подпункта 1) пункта 1 настоящего решения, который действует до 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной ХХ
сессии районного маслихата                 Р. Аяпбергенов
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров