Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 наурыздағы № 93 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 сәуірде № 2883 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 09.11.2015 № 337 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 03 марта 2014 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 08 апреля 2014 года № 2883
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 09.11.2015 № 337.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Атырау облысы әкімдігінің алдын-ала келісіміне сәйкес, аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Е. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 93 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүлік атауы
Шығарылған жылы
Теңгерім ұстаушысы
1

1. В соответствии с предварительным согласием акимата Атырауской области, приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурлыбаева К.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
Приложение к постановлению акимата района от 03 марта 2014 года № 93
Перечень
имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1

УАЗ 31514 автомобилі тіркеу нөмірі Е 972 ВЕ
2000
"Индер аудандық білім бөлімінің Аққала орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ваз 21310 автомобилі тіркеу нөмірі Е 942 ВN
2001
"Индер аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
УАЗ 31519 автомобилі тіркеу нөмірі 356 АВ 06
2000
"Индер аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
Ваз 21310 автомобилі тіркеу нөмірі Е 109 ВЕ
2004
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индербор кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
КО-440-1 автомобилі тіркеу нөмірі Е 058 АZ
2000
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индербор кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
МАЗ 5551-020 автомобилі тіркеу нөмірі E 578 AV
2000
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Индербор кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Автомобиль УАЗ 31514, регистрационный номер Е 972 ВЕ
2000
Коммунальное государственное учреждение "Аккалинская средняя школа Индерского районного отдела образования"
2
Автомобиль Ваз 21310, регистрационный номер Е 942 ВN
2001
Государственное учреждение "Индерский районный отдел земельных отношений"
3
Автомобиль УАЗ 31519, регистрационный номер 356 АВ 06
2000
Государственное учреждение "Индерский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
4
Автомобиль Ваз 21310, регистрационный номер Е 109 ВЕ
2004
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Индербор" Атырауской области Республики Казахстан
5
Автомобиль Зил марки КО-440-1, регистрационный номер Е 058 АZ
2000
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Индербор" Атырауской области Республики Казахстан
6
Автомобиль марки МАЗ 5551-020, регистрационный номер E 578 AV
2000
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Индербор" Атырауской области Республики Казахстан