Индер ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 204-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 маусымда № 2944 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 303-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 16.09.2015 № 303-V шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің тақырыбына өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 05.12.2014 № 242-V шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 217 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат кезектен тыс ХХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде бюджет қаражаты есебінен біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 05.12.2014 № 242-V шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік саясат, білім беру, мәдениет, денсаулық сақтау, жастар ісі, құқық қорғау, депутат этикасы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Доспаева) жүктелсін.
3. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 17 сәуірдегі "Индер ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" № 196-V шешімі жойылсын.

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Индерского района
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 10 июня 2014 года № 204-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 июня 2014 года № 2944. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 16 сентября 2015 года № 303-V
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 16.09.2015 № 303-V (вступает в силу со дня подписания).
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 05.12.2014 № 242-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты населения", районный маслихат на внеочередной ХХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Индерского района в размере 5000 (пяти тысяч) тенге за счет средств районного бюджета.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 05.12.2014 № 242-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнение данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной политики, образования, культуры, здравоохранения, по делам молодежи, правоохранения, депутатской этики (А. Доспаева).
3. Отменить решения районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 196-V "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Индерского района".

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХІІІ сессиясының төрағасы             Ж. Амантурлин
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Сапаров

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной ХХІІІ
сессии районного маслихата                 Ж. Амантурлин
Секретарь районного маслихата              Б. Сапаров