Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Индер аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 3 қыркүйегіндегі № 306 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 2980 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 21 қазандағы 349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 21.10.2014 № 349 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 6 тармағы негізінде және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа алып, Индер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Индер аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау "Индер ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Д.Д. Шамұратовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      С. Арыстан
"КЕЛІСІЛДІ"
Индер аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы:             Б. Құнас
3 қыркүйек 2014 жыл
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 3 қыркүйек
№ 306 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналасу үшін нысанның атауы
1
Индербор кенті
Қонаев көшесі № 14
Облыстық "Қазпочта" АҚ филиалының Индер аудандық пошта байланыс торабы ғимаратының алдындағы стенд
2
Индербор кенті
Оңдасынов тұйық көшесі № 3 үй
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Индер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратының алдындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Акимата Индерского района Атырауской области от 3 сентября 2014 года № 306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 сентября 2014 года № 2980. Утратило силу постановлением Индерского районного акимата Атырауской области от 21 октября 2014 года № 349
Сноска. Утратило силу постановлением Индерского районного акимата Атырауской области от 21.10.2014 № 349.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Индерской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Индерского района" Шамуратова Д.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Арыстан
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Индерской районной
территориальной избирательной
комиссии:                                  Б. Кунас
3 сентября 2014 год
Приложение
к постановлению районного акимата
от 3 сентября 2014 года № 306
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Наименование населенного пункта
Месторасположение
Название объекта для размещения
1
поселок Индербор
улица Кунаева дом № 14
Стенд перед зданием Индерского районного узла почтовой связи областного филиала АО "Казпочта"
2
поселок Индербор
переулок Ондасинова дом № 3
Стенд перед зданием коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Индерская районная центральная больница" Управления здравоохранения Атырауской области