Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 шілдедегі № 243-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 2966 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 326-V шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 17.09.2015 № 326-V шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 217 "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үйде оқитын мүгедек балаларға ай сайын 2,4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде материалдық қамсыздандыру тағайындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия төрайымына (Д. Алтаева) жүктелсін.
3. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 12 маусымдағы "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау туралы" № 233-V шешімі жойылсын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың
кезекті ХХVІ сессиясының төрағасы
Ә. Мендалиева
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Жолмағамбетов

О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 23 июля 2014 года № 243-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 августа 2014 года № 2966. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 17 сентября 2015 года № 326-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 17.09.2015 № 326-V (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты населения", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Назначить материальное обеспечение детям-инвалидам, обучающимся на дому, ежемесячно в размере 2,4 месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечение законности (Д. Алтаева).
3. Отменить решение районного маслихата от 12 июня 2014 года № 233-V "О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
ХХVІ сессии районного маслихата
А. Мендалиева
Секретарь районного маслихата Т. Жолмагамбетов