Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 қыркүйектегі № 233 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қыркүйекте № 2985 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 354 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 29.12.2014 № 354 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Мақат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Мақат аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау "Мақат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Бұхарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Умаров
КЕЛІСІЛДІ:
Мақат аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
02.09. 2014 ж.
Ә. Ерғожиев
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 02 қыркүйектегі № 233 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Мекен-жайы
Орналасқан жері
1
Қазақстан, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Орталық алаң 2-үй
"Мақат аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының алдыңғы алаңындағы стенд
2
Қазақстан, Атырау облысы, Мақат ауданы, Доссор кенті, Заводской участок көшесі, 1 үй
"Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің алдыңғы алаңындағы стенд
3
Қазақстан, Атырау облысы, Мақат ауданы, Бәйге-төбе ауылы, 3 үй
"Бәйге-төбе орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің алдыңғы алаңындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление Акимата Макатского района Атырауской области от 02 сентября 2014 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 сентября 2014 года № 2985. Утратило силу постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 29 декабря 2014 года № 354
Сноска. Утратило силу постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 29.12.2014 № 354.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Макатской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Макатского района" Бухарбаева Ж.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Умаров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Макатской районной
территориальной избирательной комиссии
02.09.2014 г.
Ергужиев А.
Приложение к постановлению районного акимата от 02 сентября 2014 года № 233
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Адрес
Место нахождения
1
Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, площадь Центральная, дом 2
Стенд на передней площадке Коммунального Государственного казенного предприятия "Макатский районный дом культуры"
2
Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Доссор, улица Заводской участок, дом 1
Стенд на передней площадке Государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Абая"
3
Казахстан, Атырауская область, Макатский район, аул Байгетобе, дом 3
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Средняя школа Байге-тобе"