Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 110 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 наурызда № 2874 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қазандағы № 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 22.10.2024 № 216 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, 37 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 13 февраля 2014 года № 110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 марта 2014 года № 2874. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 22 октября 2024 года № 216
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 22.10.2024 № 216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Құрманғазы аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бектемировке жүктелсін.
3. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 630 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүлікті жекешелендіру туралы" қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Баракатов
Аудан әкімдігінің

1. Приватизировать имущества Курмангазинской районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектемирова Ж.
3. Отменить постановление акимата района от 23 декабря 2013 года № 630 "О приватизации районного коммунального имущества".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Баракатов
Приложение
к постановлению акимата района

2014 жылғы 13 ақпандағы № 110
қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктің атауы
Шығарылған (салынған) жылы
Теңгерім ұстаушысы
1
Қиғаш селосындағы монша ғимараты (жалпы ауданы 54,9 шаршы метр)
1970
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қиғаш ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
2
Асхана ғимараты (жалпы алаңы 204,4 шаршы метр)
1966
"А.Сәрсенбаев атындағы орта мектеп" ММ
3
№ 2- бұрынғы "Айналайын" балабақшасының ғимараты (жалпы ауданы - 157,2 шаршы метр), қосалқы қосымша құрылыстарымен бірге (сарай - 27,0 шаршы метр, көлікжай - 38,0 шаршы метр, салқын қосымша құрылыс - 11,8 шаршы метр, монша - 15,6 шаршы метр) және 2006 жылы салынған газбен жылытуға арналған қазандығының ғимараты (жалпы ауданы 36,0 шаршы метр)
1990
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Кудряшов ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
4
Ваз 21053 автомобилі тіркеу нөмірі Е976АР
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
5
Уаз 31602-011 автомобилі тіркеу нөмірі E301ВK
2002
"Құрманғазы аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" ММ
6
Уаз 31514-012 автомобилі тіркеу нөмірі Е904ВР
2005
"Құрманғазы аудандық құрылыс бөлімі" ММ
7
Ваз 21213 Нива автомобилі тіркеу нөмірі Е026NC
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
8
Уаз 31514-017 автомобилі тіркеу нөмірі Е906АХ
1994
"Б.Момышұлы атындағы жалпы білім беретін қазақ орта мектебі" ММ
9
Уаз 31512 автомобилі тіркеу нөмірі Е452AW
1994
"Ғизат Алипов атындағы орталау мектебі" ММ
10
Уаз 31514 автомобилі тіркеу нөмірі Е931ВР
2000
"С.Н.Имашев атындағы орта мектебі" ММ
11
Паз 3205 автомобилі тіркеу нөмірі Е403AN
1994
"Ганюшкин мектеп-интернаты" ММ
12
Уаз 31514 автомобилі тіркеу нөмірі Е233NC
2000
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
13
Ваз-21213 автомобилі тіркеу нөмірі Е504ВЕ
2003
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
14
Ваз-21213 Нива автомобилі тіркеу нөмірі Е037AW
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Дынғызыл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
15
Ваз-21213 автомобилі тіркеу нөмірі Е036NC
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
16
Ваз-21213 автомобилі тіркеу нөмірі Е991АР
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Кудряшов ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
17

от 13 февраля 2014 года № 110
Перечень имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска (постройки)
Балансодержатель
1
Здание бани в селе Кигаш (общая площадь 54,9 квадратных метров)
1970
ГУ "Аппарат акима Кигашского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
2
Здание столовой (общая площадь 204,4 квадратных метров)
1966
ГУ "Средняя школа имени А. Сарсенбаева"
3
№ 2- бывшее здание детского сада "Айналайын" (общая площадь 157,2 квадратных метров) с подсобными пристройками (сарай - 27,0 квадратных метров, гараж - 38,0 квадратных метров, холодная пристройка - 11,8 квадратных метров, баня - 15,6 квадратных метров) и здание котельной для газового отопления, 2006 года постройки (общая площадь 36,0 квадратных метров)
1990
ГУ "Аппарат акима Кудряшовского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
4
Автомобиль Ваз 21053 регистрационный номер Е976АР
2001
ГУ "Аппарат акима Кировского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
5
Автомобиль Уаз 31602-011 регистрационный номер E301ВK
2002
ГУ "Курмангазинский районный отдел архитектуры и градостроительства"
6
Автомобиль Уаз 31514-012 регистрационный номер Е904ВР
2005
ГУ "Отдел строительства Курмангазинского района"
7
Автомобиль Ваз 21213 Нива регистрационный номер Е026NC
2001
ГУ "Аппарат акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
8
Автомобиль Уаз 31514-017 регистрационный номер Е906АХ
1994
ГУ "Общеобразовательная казахская средняя школа им.Б. Момышулы"
9
Автомобиль Уаз 31512 регистрационный номер Е452AW
1994
ГУ "Неполная школа имени Гизата Алипова"
10
Автомобиль Уаз 31514 регистрационный номер Е931ВР
2000
ГУ "Средняя школа имени С.Н.Имашева"
11
Автомобиль Паз 3205 регистрационный номер Е403AN
1994
ГУ "Ганюшкинская школа-интернат"
12
Автомобиль Уаз 31514 регистрационный номер Е233NC
2000
ГУ "Аппарат акима Коптогайского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
13
Автомобиль Ваз-21213 регистрационный номер Е504ВЕ
2003
ГУ "Аппарат акима Макашского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
14
Автомобиль Ваз-21213 Нива регистрационный номер Е037AW
2001
ГУ "Аппарат акима Дынгызылского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
15
Автомобиль Ваз-21213 регистрационный номер Е036NC
2001
ГУ "Аппарат акима Аккольского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
16
Автомобиль Ваз-21213 регистрационный номер Е991АР
2001
ГУ "Аппарат акима Кудряшовского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
17

Ваз-21213 автомобилі тіркеу нөмірі Е985АР
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Орлы ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
18
Ваз-21213 Нива автомобилі тіркеу нөмірі Е087NC
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сафон ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
19
Ваз-21213 автомобилі тіркеу нөмірі Е537ВР
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Теңіз ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
20
Ваз-21213 Нива автомобилі тіркеу нөмірі Е022AW
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
21
Уаз-31512 автомобилі тіркеу нөмірі Е948ВР
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Асан ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
22
Газ-3102-311 автомобилі тіркеу нөмірі Е024РК
2004
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ганюшкин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
23

Автомобиль Ваз-21213 регистрационный номер Е985АР
2001
ГУ "Аппарат акима Орлинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
18
Автомобиль Ваз-21213 Нива регистрационный номер Е087NC
2001
ГУ "Аппарат акима Сафоновского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
19
Автомобиль Ваз-21213 регистрационный номер Е537ВР
2001
ГУ "Аппарат акима Тенизского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
20
Автомобиль Ваз-21213 Нива регистрационный номер Е022AW
2001
ГУ "Аппарат акима Бирликского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
21
Автомобиль Уаз-31512 регистрационный номер Е948ВР
2001
ГУ "Аппарат акима Асанского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
22
Автомобиль Газ-3102-311 регистрационный номер Е024РК
2004
ГУ "Аппарат акима Ганюшкинского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
23

Ваз-21213 Нива автомобилі тіркеу нөмірі Е025AW
2001
"Атырау облысы Құрманғазы ауданы Нұржау ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
ММ – мемлекеттік мекеме

Автомобиль Ваз-21213 Нива регистрационный номер Е025AW
2001
ГУ "Аппарат акима Нуржауского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области"
ГУ – государственное учреждение