Құрманғазы ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 118 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 01 сәуірде № 2879 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының бүкіл мәтінінде "селосына" деген сөз "ауылына" деген сөзбен ауыстырылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 10.12.2014 № 554 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3, 13-баптарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Атырау облысы Құрманғазы ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Садиховқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Баракатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атырау облысы Жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Такешев

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Курмангазинскому району
Постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 25 февраля 2014 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 01 апреля 2014 года № 2879
Сноска. По всему тексту слово "ауыл" заменено словом "село" постановлением Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 10.12.2014 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьями 3, 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог районного значения по Курмангазинскому району Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К. Садихова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Баракатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Атырауской области" А. Такешев