Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 191 "Құрманғазы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 545 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2014 жылы 24 желтоқсанда № 3067 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабын және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 191 "Құрманғазы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының қосымшасына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-8-229 болып тіркелген, аудандық "Серпер" газетінің 2012 жылғы 26 шілдеде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтінінде "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын.
Орыс тіліндегі бүкіл мәтінінде "аульного" деген сөз "сельского" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Баракатов

О внесении изменений в постановление районного акимата от 11 июня 2012 года №191 "Об организации в Курмангазинском районе общественных работ"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 8 декабря 2014 года № 545. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2014 года № 3067. Прекращено действие в связи с истечением срока
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение постановления акимата района от 11 июня 2012 года № 191 "Об организации в Курмангазинском районе общественных работ" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4-8-229, опубликованное 26 июля 2012 года в районной газете "Серпер") следующие изменения:
На государственном языке по всему тексту слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
По всему тексту на русском языке слово "аульного" заменить словом "сельского".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Баракатов