Ауданның 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 3083 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 500-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 500-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 6 187 582 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 247 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4 890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4 929 382 мың теңге;
2) шығындар - 6 227 795 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 14 865 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 14 865 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -55 078 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 55 078 мың теңге:
қарыздар түсімі - 14 865 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 40 213 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 391-V; 22.06.2015 № 420-V; 25.11.2015 № 466-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2015 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
әлеуметтік салық бойынша - 50%.
3. Тиісті бюджеттің кірісіне:
бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша - бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар жөніндегі берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың Жол қорына түсіп келген аударымдары;
"Өндірушілер көтерме саудада өткізетін, өзі өндіретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсіп келген бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндірушілер көтерме саудада өткізетін, өзі өндіретін дизель отыны" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсіп келген дизель отынынан алынатын алым бойынша берешек есептелетін болып белгіленсін.

Об утверждении районного бюджета на 2015 - 2017 годы
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 26 декабря 2014 года № 361-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 января 2015 года № 3083. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 500-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 500-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2015-2017 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 187 582 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 247 010 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4 890 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 6 300 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 929 382 тысяч тенге;
2) затраты - 6 227 795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 14 865 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 14 865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -55 078 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 55 078 тысяч тенге:
поступление займов - 14 865 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 40 213 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № 391-V; от 22.06.2015 № 420-V; 15.09.2015 № 435-V; от 25.11.2015 № 466-V (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить на 2015 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты - 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100%;
по социальному налогу - 50%.
3. Установить, что в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд;
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.

4. Жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының көрсетілген қорға аударымдардың есептелген сомасынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2015 жылға 2 767 726 мың теңге сомасында белгіленсін.
6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандарына жиырма бес пайыз жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
7. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету 5000 теңге мөлшерінде белгіленсін.
8. Мыналар:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеу белгіленсін;
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 391-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте төмендегідей көлемдерде:
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 231 971 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 134 912 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 47 343 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 2 000 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 4 277 мың теңге;
халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге - 4 488 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге - 11 795 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшесін ұстауға - 6 026 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штат санын ұстауға - 594 мың теңге.

4. Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Установить на 2015 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 767 726 тысяч тенге.
6. Специалистам социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах установить повышение окладов и тарифных ставок на двадцать пять процентов.
7. Установить в размере 5000 тысяч тенге социальную помощь для приобретения топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Установить:
выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета;
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № 391-V (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты в следующих размерах:
231 971 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местного бюджета;
134 912 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
47 343 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
2 000 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
4 277 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
4 488 тысяч тенге - на оказание социальной защиты и помощи населению;
11 795 тысяч тенге - на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
6 026 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
594 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.

Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 391-V; 22.06.2015 № 420-V; 15.09.2015 № 435-V; 25.11.2015 № 466-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 17 502 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер беру көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 391-V; 22.06.2015 № 420-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге 7 626 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 391-V; 22.06.2015 № 420-V; 15.09.2015 № 435-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
аз қамтылған отбасылардың оқушы балаларын және 1 мен 4 сыныптардағы балаларды ыстық тамақпен қамтамасыз етуге - 90 759 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне және Ауғаныстандағы ұрыс қимылдарға қатысушыларға, қаза тапқандардың отбасыларына коммуналдық шығындарын өтеуге - 2 645 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 70 жылдығын тойлауға байланысты Ұлы Отан соғысына қатысушыларға материалдық көмекке – 300 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскері қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған тұлғаларға материалдық көмекке - 200 мың теңге;
автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге - 1 025 814 мың теңге;
Азғыр өңіріндегі ауылдық округтері аппараттары мен мектептерге интернет желісін қондыруға және ұстауға - 17 016 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерін сатып алу және жеткізуге - 37 920 мың теңге;
"e-learning" электрондық оқыту жүйесіне - 17 088 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 6 849 мың теңге;
Жеңістің 70 жылдық мерекесіне орай Ұлы Отан соғысына қатысушыларға арналған ескерткіштерді күрделі жөндеуге - 464 мың теңге;

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № 391-V; от 22.06.2015 № 420-V; 15.09.2015 № 435-V; от 25.11.2015 № 466-V (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 17 502 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № 391-V; от 22.06.2015 № 420-V (вводится в действие с 01.01.2015).
11. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 7 626 тысяч тенге на ремонт социально-культурных объектов в рамках "Дорожной карты занятости 2020".
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № 391-V; от 22.06.2015 № 420-V; 15.09.2015 № 435-V (вводится в действие с 01.01.2015).
12. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
90 759 тысяч тенге - на обеспечение горячим питанием учащихся детей из малообеспеченных семей и детей с 1 по 4 классы;
2 400 тысяч тенге - на возмещение коммунальных расходов участников и инвалидов Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших в Великой Отечественной войне и участникам войны в Афганистане и семьям погибших;
300 тысяч тенге - на материальную помощь участникам Великой Отечественной войны в связи с празднованием 70-летия Победы в Великой Отечественной войне;
200 тысяч тенге - на материальную помощь лицам награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны;
1 025 814 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог;
17 016 тысяч тенге - на установку и содержание интернет сети аппаратов сельских округов и школ в Азгирском регионе;
37 920 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;
17 088 тысяч тенге - на систему электронного обучения "e-learning";
6 849 тысяч тенге - на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
464 тысяч тенге - на капитальный ремонт памятников участникам Великой Отечественной войны к празднованию 70-летия Победы;

жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекті енгізуге – 2 000 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 9 612 мың теңге;
әскерге шақыру комиссиясынан өту кезеңінде азаматтарға консультациялық-диагностикалық қызметтер көрсетуге арналған шығындар мен медициналық қызметкерлердің еңбек ақы қорына - 3 573 мың теңге;
оқушылардың жазғы демалысын ұйымдастыруға - 7947 мың теңге;
жастар тәжірибесін, әлеуметтік жұмыс орнын және қайта даярлауды ұйымдастыруға - 8 919 мың теңге;
мәдениет нысандарын жабдықтауға - 30 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу жұмыстарын жүргізуге - 58 244 мың теңге көзделгені ескерілсін.
елді мекендердегі су тазарту ғимараттарына және су желілеріне техникалық құжаттама дайындауға - 35 122 мың теңге;
жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерге - 25 800 мың теңге.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 391-V; 22.06.2015 № 420-V; 15.09.2015 № 435-V; 25.11.2015 № 466-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 382 484 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 49 619 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға - 267 451 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округіндегі ауылдық клубты қайта жаңғыртуға - 55 977 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 3 657 мың теңге;
3 (үш) жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттамасын жасақтауды жалғастыруға - 3 000 мың теңге.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 27.03.2015 № 391-V; 22.06.2015 № 420-V; 15.09.2015 № 435-V шешімдерімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. алынып тасталды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 15.09.2015 № 435-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

2 000 тысяч тенге - на внедрение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов;
3 573 тысяч тенге - на фонд оплаты труда медицинских работников и затраты на оказание консультативно-диагностических услуг гражданам в период прохождения призывной комиссии;
9 612 тысяч тенге - на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сыръя животного происхождения;
7 947 тысяч тенге - на организацию летнего отдыха учащихся;
8 919 тысяч тенге - на организацию молодежной практики, социально-рабочих мест и переподготовку;
30 000 тысяч тенге - на оснащение объектов культуры;
58 244 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
на подготовку технических документов водоочистных сооружений и водопроводных линий в населенных пунктах - 35 122 тысяч тенге";
на трансферты органам местного самоуправления - 25 800 тысяч тенге".
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № 391-V; от 22.06.2015 № 420-V; 15.09.2015 № 435-V; от 25.11.2015 № 466-V (вводится в действие с 01.01.2015).
13. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год из областного бюджета предусмотрены целевые трансферты развития в сумме 382 484 тысяч тенге, из них:
49 619 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах;
267 451 тысяч тенге - на проектирование и (или) строительство жилья коммунального жилищного фонда;
55 977 тысяч тенге - на реконструкцию сельского клуба в Енбекшинском сельском округе;
3 657 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3 000 тысяч тенге - на продолжение разработки проектно-сметной документации для строительства 3 (трех) пешеходных переходов.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2015 № 391-V; от 22.06.2015 № 420-V; от 15.09.2015 № 435-V (вводится в действие с 01.01.2015).
14. исключен - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15.09.2015 № 435-V (вводится в действие с 01.01.2015).

15. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
16. Ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
17. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
18. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.

15. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
16. Утвердить объемы финансирования бюджетных программ через аппаратов акимов сельских округов согласно приложению 5.
17. Утвердить перечень программ развития районного бюджета на 2015 год согласно приложению 6.
18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V шешіміне 5 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.11.2015 № 466-V шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Бағдарламалардың коды
Ауылдық (селолық) округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақкөл
Қиғаш
Азғыр
Асан
Байда

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению районного маслихата № 361-V от 26 декабря 2014 года
Объемы финансирования бюджетных программ в разрезе через аппаратов акимов сельских округов
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.11.2015 № 466-V (вводится в действие с 01.01.2015).
Коды программ
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Кигач
Азгир
Асан
Байда