Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 ақпандағы № 24/194-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 ақпанда № 2532 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2441-нөмірмен тіркелген, 2013 жылғы 25 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 375 854 354 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 15 210 108 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 111 904 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 685 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 360 530 657 мың теңге;
2) шығындар – 374 052 331 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 060 714 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 217 512 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 156 798 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 5 258 691 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 258 691 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы бесінші, алтыншы, жетінші және сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы;
облыстық мәдениет басқармасы;
облыстық энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы.";
4-1-тармақ мынадай мазмұндағы тоғызыншы және оныншы абзацтармен толықтырылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға.";

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 февраля 2014 года № 24/194-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 февраля 2014 года № 2532. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, опубликовано 25 декабря 2013 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 375 854 354 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 210 108 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 111 904 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 685 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 360 530 657 тысяч тенге;
2) затраты – 374 052 331 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 060 714 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 217 512 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 156 798 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 258 691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 258 691 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить абзацами пятым, шестым, седьмым и восьмым следующего содержания:
"по управлению координации занятости и социальных программ области;
по управлению культуры области;
по управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
по управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области.";
пункт 4-1 дополнить абзацем девятым и десятым следующего содержания:
"на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства.";

мынадай мазмұндағы 5-2 -тармақпен толықтырылсын:
"5-2. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) по управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2 785 389
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
299 081
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 009 525
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
401 363
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 631 245
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 295 394
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
335 851
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
8 830 225
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
551 826
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
540 919
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
10 907
261
Облыстың білім басқармасы
8 278 399
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
8 278 399
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
322 135
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
322 135
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
322 135
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
33 952 079
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
428 401
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
428 401
261
Облыстың білім басқармасы
3 422 737
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 262
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 658
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
297 416
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
319 937
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
100 625
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 208
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
15 973
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

2 785 389
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
299 081
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
5 009 525
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
401 363
285
Управление физической культуры и спорта области
2 631 245
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 295 394
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
335 851
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
8 830 225
253
Управление здравоохранения области
551 826
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
540 919
044
Оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
10 907
261
Управление образования области
8 278 399
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
8 278 399
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
322 135
253
Управление здравоохранения области
322 135
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
322 135
9
Прочие услуги в области образования
33 952 079
253
Управление здравоохранения области
428 401
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
428 401
261
Управление образования области
3 422 737
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
94 262
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
43 658
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
297 416
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
319 937
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
100 625
013
Капитальные расходы государственного органа
7 208
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
15 973
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

2 751 299
4
Емханалар
41 508 732
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 508 732
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 169 766
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
525 346
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
36 188 592
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 625 028
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 262 346
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 262 346
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 232 497
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 849
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
16 997 932
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 279 011
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 268
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 001 387
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 041
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
36 183
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
63 095
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
111 509
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 905
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
5 878 623
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 718 921
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 637 296
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
81 625
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 010 172
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 676 910
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 453 018
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
497 918
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

2 751 299
4
Поликлиники
41 508 732
253
Управление здравоохранения области
41 508 732
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 169 766
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
525 346
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
36 188 592
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 625 028
5
Другие виды медицинской помощи
2 262 346
253
Управление здравоохранения области
2 262 346
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 232 497
029
Областные базы спецмедснабжения
29 849
9
Прочие услуги в области здравоохранения
16 997 932
253
Управление здравоохранения области
7 279 011
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
130 268
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 001 387
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 041
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
36 183
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
63 095
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
111 509
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 905
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 878 623
271
Управление строительства области
9 718 921
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 637 296
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
81 625
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 010 172
1
Социальное обеспечение
3 676 910
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 453 018
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
497 918
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата

167 730
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
60 916
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
60 916
261
Облыстың білім басқармасы
364 333
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
361 611
064
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 722
262
Облыстың мәдениет басқармасы
36 391
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 391
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
198 419
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
198 419
271
Облыстың құрылыс басқармасы
16 459 623
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 521 190
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 938 433
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 702
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 702
2
Коммуналдық шаруашылық
16 234 563
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 234 563
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 197
004
Елдi мекендердi газдандыру
46 199
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 708
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 178 673
014
Аудандар (областық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
4 901 432
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

167 730
253
Управление здравоохранения области
60 916
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
60 916
261
Управление образования области
364 333
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
361 611
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 722
262
Управление культуры области
36 391
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
36 391
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
198 419
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
198 419
271
Управление строительства области
16 459 623
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
11 521 190
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 938 433
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 702
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 702
2
Коммунальное хозяйство
16 234 563
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 234 563
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
113 197
004
Газификация населенных пунктов
46 199
005
Капитальные расходы государственного органа
5 708
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 178 673
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
4 901 432
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

369 342
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 873 850
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
215 334
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
107 023
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 511
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 701 100
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 016 334
2
Су шаруашылығы
5 478 212
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 815 454
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
15 290
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 800 164
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
662 758
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
662 758
3
Орман шаруашылығы
450 093
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
450 093
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
449 546
006
Жануарлар дүниесін қорғау
547
5
Қоршаған ортаны қорғау
1 442 201
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
796 554
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 313
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
240 044
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
296 158
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 863
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

369 342
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 873 850
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
215 334
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
107 023
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 511
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 701 100
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 016 334
2
Водное хозяйство
5 478 212
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
4 815 454
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
15 290
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
4 800 164
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
662 758
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
662 758
3
Лесное хозяйство
450 093
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
450 093
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
449 546
006
Охрана животного мира
547
5
Охрана окружающей среды
1 442 201
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
796 554
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
101 313
008
Мероприятия по охране окружающей среды
240 044
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
296 158
013
Капитальные расходы государственного органа
6 863
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций