"Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 қаулысын іске асыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі № 252 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 тамызда № 2762 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 219 қаулысымен
Сноска. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 13.07.2015 № 219 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 қаулысына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тiзбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысы басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға) белгіленсін.
2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 89 «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру шаралары туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2610 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 23 сәуірдегі «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575 "Об утверждении правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 августа 2014 года № 2762. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 219
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 13.07.2015 № 219.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575 «Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) перечень приоритетных сельскохозяйственных культур Южно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте Южно-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 10 апреля 2014 года № 89 «О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2610, опубликовано 23 апреля 2014 года в газете «Южный Казахстан»).

3. «Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулының Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Б.Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығының министрі
____________ А. Мамытбеков
2014 жыл «31» 07
Б.Жылқышиев
С.Тұяқбаев
Ә.Бектаев
А.Абдуллаев
С.Қаныбеков
Р.Исаева
Е.Садыр
Облыс әкімдігінің
2014 жылғы 25 шілдедегі
№ 252 қаулысына 1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі
Р/с №
Басым дақылдардың атауы
1
Дәндік жүгері
2
Күріш
3
Майлы дақылдар (мақсары, күнбағыс, майкене)
4
Қант қызылшасы
5
Картоп
6
Көкөніс және бақша өнімдері
7
Мақта
8
Арпа
9
Жемшөптік дақылдар (өткен жылғы егілген көп жылдық шөптерді қоспағанда)
10
Бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер бірінші, екінші және үшінші өсіру жылдары
11
Жүгері және күнбағыс сүрлемі
12
Қорғалған топырақта көкөністер
Облыс әкімдігінің
2014 жылғы 25 шілдедегі
№ 252 қаулысына 2-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға)
Р/с
Басым дақылдардың атауы
1 гектарға арналған субсидиялар нормалары, теңге
1 тоннаға арналған субсидиялар нормалары, теңге
1
Дәндік жүгері

3. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области» в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления оставлю за собой.
Исполняющий обязанность акима области      Б.Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
__________ Мамытбеков А.
«31» 07 2014 года
Жилкишиев Б.
Бектаев А.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 25 июля 2014 года № 252
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур Южно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование приоритетных культур
1
Кукуруза на зерно
2
Рис
3
Масличные (сафлор, подсолнечник, клещевина)
4
Сахарная свекла
5
Картофель
6
Овоще-бахчевые
7
Хлопчатник
8
Ячмень
9
Кормовые (многолетние травы посева текущего года)
10
Многолетние бобовые травы первого, второго и третьего
годов жизни
11
Кукуруза и подсолнечник на силос
12
Овощи защищенного грунта
Приложение 2
к постановлению акимата области
от 25 июля 2014 года № 252
Нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте в Южно-Казахстанской области
№ п/п
Наименование приоритетных культур
Нормы субсидий на 1 гектар, тенге
Нормы субсидий на 1 тонну, тенге
1
Кукуруза на зерно