Оңтүстік Қазақстан облысының Төлеби ауданындағы Зертас, Кемеқалған, Киелітас ауылдық округтерінің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 14 қазандағы № 327 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 31/235-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 2892 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысының Төлеби ауданының әкімдігі мен Төлеби аудандық мәслихатының ұсынысы негізінде, Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының Төлеби ауданындағы Зертас ауылдық округінің әкімшілік шекарасына бұрынғы Қазығұрт ауылдық округінен жалпы көлемі 1244,04 га жер бөлігін, Кемеқалған ауылдық округінің әкімшілік шекарасына бұрынғы Ақжар ауылдық округінен жалпы көлемі 635,84 га жер бөлігін, Зертас ауылдық округінен жалпы көлемі 382,83 га жер бөлігін, Киелітас ауылдық округінің әкімшілік шекарасына бұрынғы Қазығұрт ауылдық округінен жалпы көлемі 4918,48 га жер бөлігінің қосылуымен Зертас, Кемеқалған және Киелітас ауылдық округтерінің шекаралары өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Б. Оспанов
Б. Жылқышиев
Ә.Бектаев
С.Қаныбеков
Е. Садыр
С.Тұяқбаев
А. Абдуллаев
Р.Исаева
А.Мырзахметов
А.Мамытбеков
Қ.Ержан

Об изменении границ сельских округов Зертас, Кемекалган, Киелитас Толебийского района Южно-Казахстанской области
Совместное решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 сентября 2014 года № 31/235-V и постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 октября 2014 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 ноября 2014 года № 2892
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», на основании предложений Толебийского районного акимата и маслихата Толебийского района, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы сельских округов Зертас, Кемекалган и Киелитас Толебийского района Южно-Казахстанской области путем включения в административные границы сельского округа Зертас части земель бывшего сельского округа Казыгурт общей площадью 1244,04 га, в административные границы сельского округа Кемекалган части земель бывшего сельского округа Акжар общей площадью 635,84 га, части земель сельского округа Зертас общей площадью 382,83 га, в административные границы сельского округа Киелитас части земель бывшего сельского округа Казыгурт общей площадью 4918,48 га.
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Председатель сессии областного
маслихата
Секретарь областного маслихата
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Бектаев А.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.
А. Мырзахметов
А. Мамытбеков
К. Ержан