Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында құрылған төртінші ауданға атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 379 қаулысы және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 33/256-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 2906 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында құрылған төртінші ауданға «Қаратау» атауы берілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     А.Сопбеков
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан
Б.Оспанов
Б.Жылқышиев
Е.Айтаханов
С.Қаныбеков
Е.Садыр
С.Тұяқбаев
А.Абдуллаев
Р.Исаева

О присвоении наименования четвертому району, образованному в городе Шымкенте Южно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Южно-Казахстанской области от 2 декабря 2014 года № 379 и решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 ноября 2014 года № 33/256-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 декабря 2014 года № 2906
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения города Шымкента, на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование «Каратау» четвертому району, образованному в городе Шымкенте Южно-Казахстанской области.
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мырзахметов
Председатель сессии областного маслихата   А.Сопбеков
Секретарь областного маслихата             К.Ержан
Оспанов Б.
Жилкишиев Б.
Айтаханов Е.
Каныбеков С.
Садыр Е.
Туякбаев С.
Абдуллаев А.
Исаева Р.