Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі № 41/413-3с "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 33/220-5с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде № 2612 болып тіркелді. Күші жойылды -Шымкент қалалық мәслихатының 2018 жылғы 13 шілдедегі № 34/273-6с шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды – Шымкент қалалық мәслихатының 13.07.2018 № 34/273-6с (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізудің тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, азаматтардың құқықтары мен бостандықтарын, қоғамдық қауіпсіздікті, көліктің, инфрақұрылым объектілерінің толассыз жұмыс істеуін, жасыл-желектер мен шағын сәулет нысандарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі № 41/413-3с "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-59 тіркелген, 2007 жылғы 3 тамызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды Шымкент қаласында өткізу орны мекен жай бойынша: Шымкент қаласы Абай саябағынының және "Асбестоцемент комбинаты" акционерлік қоғамының алдындағы аланшалар болып белгіленсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Д.Үсенов
Қалалық мәслихат хатшысы Н.Бекназаров

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 июля 2007 года № 41/413-3с "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 марта 2014 года № 33/220-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 апреля 2014 года № 2612. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата от 13 июля 2018 года № 34/273-6с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата от 13.07.2018 № 34/273-6с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", и в целях обеспечения прав и свобод граждан, общественной безопасности, а также бесперебойного функционирования транспорта, объектов инфраструктуры, сохранности зеленых насаждений и малых архитектурных форм, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 июля 2007 года № 41/413-3с "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-59, опубликовано 8 августа 2007 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Определить местами проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Шымкенте площадку в парке Абая и площадку перед акционерным обществом "Асбестоцементный комбинат.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Д.Усенов
Секретарь городского
маслихата Н.Бекназаров