Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 318 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 қыркүйекте № 2815 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 5 қазандағы № 267 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 05.10.2017 № 267 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабының 2-тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі 40 теңге көлемде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің орынбасары Қ.Қожағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық
мәслихатының хатшысы К.Сырлыбаев
"26" маусым 2014 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 29 августа 2014 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 сентября 2014 года № 2815. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 5 октября 2017 года № 267
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 05.10.2017 № 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении для всех маршрутов города Кентау в размере 40 тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау К. Кожагулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А. Макулбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Кентауского
городского маслихата
"26" июнь 2014 год К. Сырлыбаев