2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 215 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 наурызда № 2562 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 10116/6404 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 22.12.2014 № 10116/6404 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 27 февраля 2014 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 марта 2014 года № 2562. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 10116/6404)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 22.12.2014 № 10116/6404).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына сәйкес, Түркістан қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться оплачеваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Мұсаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б.Әшірбеков
Түркістан қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 27 ақпандағы
№ 215 қаулысымен бекітілген
2014 жылға ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
р/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
1
«Сауран ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау 200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат,көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру -1200 шаршы метр,дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
2
«Бабайқорған ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау 200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат,көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
3
«Жібек жолы ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау 200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет,хат хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру -1200 шаршы метр,дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
4
«Шорнақ ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау- 200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру -1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
5
«Үшқайық ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру-1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
6
«Жүйнек ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру -1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
7
«Қарашық ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру-1200 шаршы метр,дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
8
«Оранғай ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау 200-бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру -1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
9
«Иассы ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру -1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
10
«Шаға ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру-1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
11
«Ескі Иқан ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
18
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру-1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
12
«Жаңа Иқан ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
14
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-200 бет, факс жіберу-200 бет, мәтінді басу және шығару-200 бет, хат-хабарларды жеткізу-200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, көгалдандыру -1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу-700 шаршы метр
Қалалық бюджет
13
«Түркістан жарық- тазалық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
60

2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мусаеву Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б.Аширбеков
Утвержден постановлением
акимата города
Туркестан от 27 февраля
2014 года № 215
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
Наименование органов
Спрос в общественных работников на год, человек
Виды и объемы общественных работ
Источники финансирования
1
2
4
5
1
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Сауран»
14
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство - 1200 квадратных метров, побелка стен – 700 квадратных метров
Городской бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бабайкорган»
16
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жибек-жолы» города Туркестан
10
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Шорнак»
14
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Ушкайык»
16
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жуйнек»
16
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Карашык»
10
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской й
бюджет
8
Государственное «Аппарат акима сельского округа Орангай»
16
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
9
Государтвенное учреждение «Аппарат акима сельского округа Иассы»
12
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Шага»
16
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Ески Икан»
18
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жана Иқан»
14
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 кваадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров
Городской бюджет
13
Товарищество с ограниченной ответственностью «Түркістан жарық-тазалық»
60

Қала аумағында тазалық жұмыстары – 80000 шаршы метр, көгалдандыру – 45000 шаршы метр, абаттандыру – 45000 шаршы метр
Қалалық бюджет
14
Түркістан қаласы әкімдігінің «Тұрғын уй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
109
Қала аумағында мөлтек аудандарда тазалық жұмыстары – 60000 шаршы метр, көгалдандыру – 30000 шаршы метр, абаттандыру – 30000 шарша метр, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау – 300 бет факс жіберу – 300 бет, мәтінді басу және шығару – 300 бет, хат-хабарды жеткізу – 300 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау – 3000 шарша метр, көшеттерді отырғызу-500 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-450 қарық, дуалдарды әктеу-1000 шаршы метр
Қалалық бюджет
15
«Түркістан қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
10
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-100 бет, факс жіберу-100 бет, мәтінді басу және шығару-100 бет, хат-хабарларды жеткізу-100 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстан тазалау-3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-40 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-20 қарық, аумақтардағы дуалдарды әктеу-300 шаршы метр
Қалалық бюджет
16
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының«Түркістан қалалық орталық ауруханасы» мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4
Ауру азаматтарға жеке карточка ашуға көмектесу-400 дана, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау – 100 бет, мәтінді басу және шығару -100 бет,хаттарды жеткізу-100 хат, аурухана аумағындағы қоқыстарды тазалау-1000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-50 дана, ағаштарды әктеу – 100 дана
Қалалық бюджет
17
Түркістан қалалық ішкі істер басқармасы
80
«Тәртіп», «Сақшы» бағдарламасы негізінде ішкі істер басқармасы полиция инспекторларына көмектесу
Қалалық бюджет
18
«Нұр-Отан» Халық Демократиялықпартиясы» қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық филиалы
8
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшеттерді отырғызу – 200 дана
Қалалық бюджет
19
Түркістан қаласы әкімдігінің «Ішкі саясат бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
1000 дана құжаттарды мұрағаттандыру, хаттарды жеткізу 400 дана,құжаттарды компьютерлік деректер қорына енгізу
Қалалық бюджет
20
Түркістан қаласы әкімдігінің «Түркістан қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекмесінің «Түркістан -Су» мемлекетік коммуналдық кәсіпорын
38
Қала аумағындағы су сақтау орнында тазалық жұмыстары - 1000 шаршы метр, көгалдандыру - 1000 шаршы метр, абаттандыру - 1000 шаршы метр, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау -100 бет, факс жіберу - 100 бет, мәтінді басу және шығару - 100 бет, хат-хабарларды жеткізу - 100 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 500 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-450 қарық, дуалдарды әктеу - 1000 шаршы метр
Қалалық бюджет
21
Түркістан қаласы әкімдігінің Түркістан қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі» «Түркістан көгалдандыру абаттандыру» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
84
Көгалдандыру ағаш көшеттерін отырғызу-4000 дана, аймақты экологиялық сауықтыру, көріктендіру-3000 шаршы метр, әлеуметтік маңызы бар және басқа да жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу күтіп-ұстау - 4000 дана
Қалалық бюджет
22
«Түркістан қалалық кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5
800 дана құжаттарды мұрағаттандыру, хаттарды жеткізу 150 дана, компьютерлік деректер қорына енгізу жұмыстарына көмектесу
Қалалық бюджет
23
Түркістан қаласы әкімдігінің «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
600 дана құжаттарды мұрағаттандыру, хаттарды жеткізу 100 дана, компьютерлік деректер қорына енгізу,мәдени іс шараларды үйымдастыру жұмыстарына көмектесу
Қалалық бюджет
24
Түркістан қаласы әкімдігінің «Сәулет және қала құрылысы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
1200 дана құжаттарды мұрағаттандыру, хаттарды жеткізу 300 дана, компьютерлік деректер қорына енгізу жұмыстарына көмектесу
Қалалық бюджет
25
Түркістан қаласы әкімдігінің «Ауыл шаруашылығы және жер қатастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
8
2000 дана құжаттарды түгендеу, 2000 дана құжаттарды архивациялау жұмыстарына көмектесу
Қалалық бюджет
26
Түркістан қаласы әкімдігінің «Құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекмесі
8
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-800 бет, хаттарды жеткізу – 150 дана, компюьтерге базалық мәліметтірді егізу
Қалалық бюджет
27
Түркістан қаласы әкімдігінің «Дене шынықтыру және спорт бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекмесі
6
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау-600 бет, хаттарды жеткізу – 100 дана, компюьтерге базалық мәліметтірді егізу, мәдени іс шараларды ұйымдастыру жұмыстарына көмектесу
Қалалық бюджет
28
«Түркістан қалалық мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
3
Құжаттарды мұрағаттау-4000 дана, хаттарды жеткізу – 400 дана, компюьтерге базалық мәліметтірді егізу
Қалалық бюджет
29
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету Комитетінің «Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі Орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
8
Құжаттарды мұрағаттау-6500 дана, хаттарды жеткізу – 650 дана, компюьтерге базалық мәліметтірді егізу
Қалалық бюджет
30
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі мәдениет комитеті «Әзрет Сұлтан» мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұра жайы» РММ
5

Очистка городской территории - 80000 квадратных метров, озеленение - 45000 квадратных метров, благоустройство - 45000 квадратных метров
Городской бюджет
14
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства» акимата города Туркестан»
109
Очистка от мусора городских микрорайонов - 60000 квадратных метров, озеленение - 30000 квадратных метров, благоустройство - 30000 квадратных метров, работа с текущими документами - 300 листов, отправление факсов - 300 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 300 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 500 штук, разбивка клумб - 450 грядок, побелка стен - 1000 квадратных метров
Городской бюджет
15
Государственное учреждение «Отдел образования города Туркестан»
10
Работа с текущими документами -100 листов, отправление факсов – 100 листов, набор и распечатка текстов - 100 листов, доставка корреспонденции - 100 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 40 штук, разбивка клумб - 20 грядок, побелка стен - 300 квадратных метров
Городской
бюджет
16
Государственное коммунальное казенное пред приятие «Туркестанская городская центральная больница» управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области
4
Помощь в открытии личных карточек больным - 400 штук, работа с текущими документами - 100 листов, набор и распечатка текстов - 100 листов, доставка корреспонденции - 100 писем, уборка территории больницы - 1000 квадратных метров, посадка саженцев - 50 штук, разбивка клумб - 50 грядок, побелка деревьев - 100 штук
Городской бюджет
17
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Туркестан»
80
Оказание помощи инспектором полиции по программе «Тәртіп», «Сақшы», «Консьерж»
Городской бюджет
18
Туркестанский городской филиал Южно-Казахстанской области Общественного объединения» Народно-Демократическая партия «Нур-Отан»
8
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, посадка саженцев - 200 штук
Городской бюджет
19
Коммунальное государственное учреждение «Отдел внутренней политики» акимата города Туркестан
6
Архивация документов - 1000 штук, доставка документов - 400 штук, включение сведений в базу данных
Городской бюджет
20
Государственное коммунальное предприятие «Туркестан-су» Государственного учреждения «Отдела жилищно-коммунального хозяйства города Туркестан» Акимата города Туркестан
38
Помощь в очистке территорий водозаборных башен - 1000 квадратных метров, озеленение - 1000 квадратных метров, благоустройство - 1000 квадратных метров, работа с текущими документами - 100 листов, отправление факсов - 100 листов, набор и распечатка текстов - 100 листов, доставка корреспонденции - 100 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 500 штук, разбивка клумб - 450 грядок, побелка стен - 1000 квадратных метров
Городской бюджет
21
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Түркістан көгалдандыру абаттандыру» отдела жилищно-коммунального хозяйства города Туркестан» акимата города Туркестан
84
Посадка и уход за саженцами - 4000 штук
Городской бюджет
22
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства города Туркестан»
5
Оказание помощи в учете 800 штук, доставка писем 150, внесения база данных в компьютер
Городской бюджет
23
Государственное коммунальное предприятие «Отдел культуры и развитие языков города Туркестан»
4
Оказание помощи в учете 600 штук, доставка писем 100, внесения база данных в компьютер, проведения социально культурных меряоприятии
Городской бюджет
24
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Туркестан»
5
Помощь в архивации документов 850 штук, доставка писем 350 штук, внесения база данных в компьютер
Городской бюджет
25
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и земельных отношении» акимата города Туркестан
8
Оказание помощи в учете 2000 штук, доставка писем 250, внесения в базу данных в компьютер 500 штук
Городской бюджет
26
Коммунальное государственное учреждение «Отдел строительства» акимата города Туркестан
8
Оказание помощи в учете 800 штук, доставка писем 150, внесения база данных в компьютер
Городской бюджет
27
Коммунальное государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта» акимата города Туркестан
6
Оказание помощи в учете 600 штук, доставка писем 100, внесения база данных в компьютер, проведения социально-культурных массовых мериоприятий
Городской бюджет
28
Государственное учреждение» Туркестанский городской архив»
3
Архивация документов - 4000 штук, доставка документов - 400 штук, включение сведений в базу данных
Городской бюджет
29
Туркестанский филиал Республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости по Южно-Казахстанской области» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
8
Архивация документов - 4000 штук, доставка документов - 400 штук, включение сведений в базу данных
Городской бюджет
30
Министерство культуры и информации Республики Казахстан комитет культуры РГУ» Государственный историко-культурный заповедник музей «Азрет Султан»
5

Аумақтағы көшелерді -3000 шаршы метр, аумақтарды қоқыстардан тазалау-1000 шаршы метр, көгалдандыру-1000 шаршы метр,абаттандыру-1000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-100 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық, дуалдарды әктеу-1000 шаршы метр
Қалалық бюджет
31
Оңтүстік Қазақстан облысы прократурасы
16
Көгалдандыру және абаттандыру-200 шаршы метр, қызметтік бөлмелерді тазалау- 600 шаршы метр, құнды қағаздарды, бандеролдерды, хаттарды жеткізу жұмыстарына көмектесуге
Қалалық бюджет
32
(№ 3 Облыстық перинаталдық орталық» мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорын
6
Құжаттарды мұрағаттау – 600 дана, іс құжаттарын жеткізу-120 дана, компьютерлік дерек қорына құжаттарды енгізу, аумақтарды қоқыстардан тазалау-300 шаршы метр, көгалдандыру-3000 шаршы метр,абаттандыру-300 шаршы метр, көшеттерді отырғызу-100 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу-150 қарық,
Қалалық бюджет
33
«Түркістан»-«Туркистон» қалалық газеті жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5
Құжаттарды мұрағаттау – 600 дана, іс құжаттарын жеткізу-120 дана, компьютерлік дерек қорына құжаттарды енгізу жұмыстарына көмектесу
Қалалық бюджет
Барлығы:
650
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

Помощь в очистке территорий - 1000 квадратных метров, озеленение - 1000 квадратных метров, благоустройство - 1000 квадратных метров, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 100 штук, разбивка клумб - 150 грядок, побелка стен - 1000 квадратных метров
Городской бюджет
31
Прокуратура Южно-Казахстанской области
16
Озеленение и благоустройства територий - 200 квадратных метров, уборка служебных помещении - 600 квадратных метров, доставка ценных бумаг, бандеролей, почты
Городской бюджет
32
Государственное коммунальное казенное предприятие Областной перинатальный центр № 3»
6
Архивация документов - 600 штук, доставка документов - 120 штук, включение сведений в базу данных
Помощь в очистке территорий - 300 квадратных метров, озеленение - 300 квадратных метров, благоустройство - 300 квадратных метров, посадка саженцев - 100 штук, разбивка клумб - 150 грядок.
Городской бюджет
33
Товарищество с ограниченной ответственностью «Городская газета «Түркістан»-«Туркистон»
5
Архивация документов - 600 штук, доставка документов - 120 штук, включение сведений в базу данных.
Городской бюджет
Всего:
650
Примечание: условия труда общественных работ предусматривается в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующим в общественных работах.