Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 22/115 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 ақпанда № 2542 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 23 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 ақпандағы № 24/194-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2532 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/99 «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2492 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Шаян» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 6 639 765 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 356 042 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 3 598 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 177 мың тенге;
трансферттер түсімі 6 277 948 мың тенге;
2) шығындар 6 641 576 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88 148 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99 122 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –10 974 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу- 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89 959 мың теңге;

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 февраля 2014 года № 22/115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 февраля 2014 года № 2542. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 23).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 24/194-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2532, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/99 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2492, опуликовано 24 января 2014 года в газете «Шаян») следующие изменения:
Пункт – 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 639 765 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 356 042 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 598 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 177 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 277 948 тысяч тенге;
2) затраты – 6 641 576 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88 148 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99 122 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 974 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 89 959 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 959 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 99 122 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 974 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 811 теңге.».
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«5. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2 тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлық ақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлық ақылары мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.».
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89 959 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 99 122 тысяч тенге;
погашение займов – 10 974 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1811 тенге.».
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодеса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.