2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 81 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2014 жылғы 26 наурызда № 2583 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 тамыздағы № 867 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 07.08.2014 № 867 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырмын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 15 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы   Т.Дәрменбаев
Бәйдібек ауданы әкімдігінің
2014 жылғы «25» ақпандағы
№ 81 қаулысына қосымша
Бәйдібек ауданы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Дақылдар түрлері
Егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Ескертпе
басталуы
аяқталуы
1
Күздік бидай
15.10.2013ж.
15.11.2013ж.
Тәлімі және суармалы жер
2
Жаздық бидай
10.03.2014ж.
01.04.2014ж.
Суармалы жер
3
Мақсары
06.03.2014ж.
05.04.2014ж.
Тәлімі жер
4
Жоңышқа
15.03.2014ж.
10.04.2014ж.
Тәлімі жер
5
Жүгері
25.04.2014ж.
10.05.2014ж.
Суармалы жер

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2014 год
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2014 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 марта 2014 года № 2583. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 7 августа 2014 года № 867)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 07.08.2014 № 867).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Байдибекскому району на 2014 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставить себе.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 15 октября 2013 года.
Временно исполняющий
обязанности акима района                   Т.Дарменбаев
Приложение к
постановлению акимата
Байдибекского района
от «25» февраля 2014 года № 81
Оптимальные сроки посева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2014 годы по Байдибекскому району
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
начало
конец
1
Озимая пшеница
15.10.2013 г.
15.11.2013 г.
Пашневые и орошаемые земли
2
Яровая пшеница
10.03.2014 г.
01.04.2014 г.
Орошаемые земли
3
Сафлор
06.03.2014 г.
05.04.2014 г.
Пашневые земи
4
Люцерна
15.03.2014 г.
10.04.2014 г.
Пашневые земли
5
Кукуруза
25.04.2014 г.
10.05.2014 г.
Орошаемые земли