2013-2014 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 17 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 ақпанда № 2533 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 2089 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 06.08.2014 № 2089 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013-2014 годы
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 20 января 2014 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 февраля 2014 года № 2533. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 6 августа 2014 года № 2089)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 06.08.2014 № 2089).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2–тармағына, «Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес Қазығұрт ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қазығұрт ауданы бойынша 2013–2014 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктің оңтайлы себу мерзiмдерi осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ғ.А.Төлеповке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2013 жылдың 1 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Б.Д.Қыстауов
Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы 20 қаңтардағы
№ 17 қаулысына қосымша

1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Казыгуртскому району на 2013 – 2014 годы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г.А.Тулепова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 октября 2013 года.
Аким района                                Б.Д.Кистауов
Приложение к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 20 января 2014 года № 17
Оптимальные сроки
сева по видам субсидируемых приоритетных