Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 кыркүйектегі № 21/3 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 30/15 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 сәуірде № 2604 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 4/9 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 22.06.2016 № 4/9 шешiмiмен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56бабының 1тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзінөзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6бабының 2–3 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасында қаржы нарығының тұрақсыздануына байланысты аз қамтылған отбасыларына әлеуметтік тұрғыда қолдау мақсатында 2014 жылы қосымша материалдық көмек көрсету үшін, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 кыркүйектегі № 21/3 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2385 тіркелген, 2013 жылғы 2 қарашадағы "Ордабасы оттары" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
мынадай мазмұндағы 9–1 тармақпен толықтырылсын:
"9–1. Халықтың аз қамтылған отбасыларды қолдау мақсатында, Ұлттық валюта курсының төмендеуі орын алған айдан бастап үш ай мерзімге отбасыға ай сайын 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсету. Әлеуметтік көмек өтініш берген айдан бастап үш айға тағайындалады және ай сайын төленеді.".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Т.Жанысбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы:
Б.Садвахасов

О внесении дополнения в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 сентября 2013 года № 21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 марта 2014 года № 30/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 апреля 2014 года № 2604. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 июня 2016 года № 4/9
Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.06.2016 № 4/9.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с целью оказания социальной поддержки малообеспеченных семей в 2014 году в связи с неустойчивостью финансового рынка в Республике Казахстан Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 сентября 2013 года № 21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2385, опубликовано 2 ноября 2013 года в газете "Ордабасы оттары" следующее дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
дополнить пунктом 9–1 следушего содержания:
"9–1. Оказание социальной помощи, в размере 1 месячного расчетного покозателя в месяц на семью в течение трех месяцев с месяца наступления случаев падения курса национальной валюты, в целях поддержки малообеспеченных семьей. Назначение социальной помощи производится с месяца обращения на три месяца, выплачивается ежемесячно.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Т.Жанысбаев
Секретарь районного
маслихата
Б.Садвахасов