Ордабасы ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 330 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 шілдеде № 2716 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 668 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 28.11.2014 № 668 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140–бабының 2-тармағына сәйкес Ордабасы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ордабасы ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі таза табыстың 45 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Үсенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.Сапарбаев

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Ордабасинского района
Постановление акимата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 30 июня 2014 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 июля 2014 года № 2716. Утратило силу постановлением акимата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 28 ноября 2014 года № 668
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 28.11.2014 № 668.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстана от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», акимат Ордабасинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Ордабасинского района в размере 45 процентов от чистого дохода.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г.Усенбаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С.Сапарбаев