Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 қарашадағы № 37/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қарашада № 2861 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 19.02.2015 № 42 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 24 қазандағы 2014 жылғы № 32/252-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2850 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26/1 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2479 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Ордабасы ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 090 113 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 666 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 809 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 382 922 мың теңге;
2) шығындар – 9 127 340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 81 070 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 97 230 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 160 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 301 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 10 301 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 3 ноября 2014 года № 37/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 ноября 2014 года № 2861. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015 № 42).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2014 года за № 32/252-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2580, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 26/1 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2479, опубликовано 18 января 2014 года в газете «Ордабасы оттары») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2014 год следующих объемах:
1) доходы – 9 090 113 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 666 264 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 118 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 36 809 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 382 922 тысяч тенге;
2) затраты – 9 127 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 81 070 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 97 230 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 160 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 301 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 10 301 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -128 598 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 128 598 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 97 230 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 877 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47 245 мың теңге.».
Аталған шешімнің 145–қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     К.Өмірбай
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Садвахасов
Ордабасы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 03 қараша № 37/1
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 128 598 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128 598 тысяч тенге:
поступление займов – 97 230 тысяч тенге;
погашение займов – 15 877 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47 245 тысяч тенге.».
Приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Өмірбай
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата
от 3 ноября 2014 года № 37/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата

2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 26/1
шешіміне 4-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға бағытталған бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2014 жылға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
2. ШЫҒЫНДАР
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер

от 20 декабря 2013 года № 26/1
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2014 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функциональная группа          Наименование
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
2. ЗАТРАТЫ
01
Государственные услуги общего характера
9
Прочие государственные услуги общего характера

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
04
Білім беру
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3
Елді-мекендерді абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
08
Мәдениет,спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Мәдениет,спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
2
Спорт
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт және туризм объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
04
Образование
9
Прочие услуги в области образования
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
3
Благоустройство населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
13
Өзгелер
9
Өзгелер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)