2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 108 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 ақпанда № 2536 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 231 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 16.01.2015 № 231 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына сәйкес, Отырар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы  Созақ ауданы әкімдігінің 30.06.2014 № 455 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгiзiледi).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Ибадуллаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.Полатов
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 11 февраля 2014 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 февраля 2014 года № 2536. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 16 января 2015 года № 231)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 16.01.2015 № 231).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в и Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Отрарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Отрарского района района Южно-Казахстанской области от 30.06.2014 № 455 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Ибадуллаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С.Полатов
Утверждено постановлением
акимата Отырарского района

2014 жылғы «11» ақпан № 108
қаулысымен бекiтiлген
2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландыру көздері
Р/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық жұмыстарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
Отырар ауданы әкімдігінің «Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу- 320 түп
Аудандық бюджет
2
Отырар ауданы әкімдігінің «Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
18
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
3
Отырар ауданы әкімдігінің «Балтакөл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
40

от 11 февраля 2014 года № 108
Перечень организаций в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
№ п/п
Наименование организации
Спрос на общественные работы на год (человек)
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа» акимата Отырарского района
25
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 320 штук
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Актюбинского сельского округа» акимата Отырарского района
18
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Балтакольского сельского округа» акимата Отырарского района
40

Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр ағаш көшеттерін отырғызу- 250 түп
Аудандық бюджет
4
Отырар ауданы әкімдігінің «Қарақоңыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу- 2500 түп
Аудандық бюджет
5
Отырар ауданы әкімдігінің «Қарғалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
6
Отырар ауданы әкімдігінің «Қоғам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу- 200 түп
Аудандық бюджет
7
Отырар ауданы әкімдігінің «Көксарай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 25000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу- 280 түп
Аудандық бюджет
8
Отырар ауданы әкімдігінің «Маяқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 20000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу- 5780 түп
Аудандық бюджет
9
Отырар ауданы әкімдігінің «Отырар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 20000 шаршы метр, саябаққа көшет отырғызу 5000 түп
Аудандық бюджет
10
Отырар ауданы әкімдігінің «Талапты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
24
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 20000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу- 560 түп
Аудандық бюджет
11
Отырар ауданы әкімдігінің «Темір ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
22
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 20000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу- 600 түп
Аудандық бюджет
12
Отырар ауданы әкімдігінің «Шілік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 10000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу- 1400 түп
Аудандық бюджет
13
Отырар ауданы әкімдігінің «Шәуілдір ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
70
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 60000 шаршы метр
Аудандық бюджет
14
Отырар ауданының прокуратурасы
3
Аумақтардың көгалдандыру және абаттандырулары, бағалы қағаздарды, бандерольдерді, пошталарды жеткізу. Ғимараттардың қызметшісі
Аудандық бюджет
15
«Оңтүстік Қазақстан облыстық Ішкі істер Департаментінің Отырар ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
28
Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету - 13 ауыл округі
Аудандық бюджет
16
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Отырар аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25

Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 250 штук
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Караконырского сельского округа» акимата Отырарского района
20
Озеление и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 2500 штук
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Каргалинского сельского округа» акимата Отырарского района
20
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Когамского сельского округа» акимата Отырарского района
30
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 15000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксарайского сельского округа» акимата Отырарского района
25
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 25000 квадратных метров, посадка саженцев - 280 штук
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Маякумского сельского округа» акимата Отырарского района
25
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 20000 квадратных м метров, посадка саженцев – 5 5780 штук
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрарского сельского округа» акимата Отырарского района
30
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 20000 квадратных метров, посадка саженцев - 5000 штук
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Талаптинского сельского округа» акимата Отырарского района
24
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 20000 квадратных метров посадка саженцев - 560 штук
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимурского сельского округа» акимата Отырарского района
22
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 20000 квадратных метров. посадка саженцев - 600 штук
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Шиликского сельского округа» акимата Отырарского района
10
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа - 10000 квадратных метров посадка саженцев - 1400 штук
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Шаульдерского сельского округа» акимата Отырарского района
70
Озеление, благоустройство и очистка мусора сельского округа – 60000 квадратных метров
Районный бюджет
14
Прокуратура Отрарского района
3
Озеление и благоустройство на территории учреждения, доставка ценных бумаг, бандеролей и почты, работа в здании
Районный бюджет
15
Государственное учреждение «Отрарский районный отдел внутренних дел Департамента Внутренных Дел Южно-Казахстанской области»
28
Оказание помощи в поддержаний общественного порядка - 13 сельских округов
Районный бюджет
16
Государственное коммунальное казенное предприятие «Отрарская центральная районная больница» управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области
25

Мекеме аумағында көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 10000 шаршы метр, дуалдарды ақтау-5000 шаршы метр, ағаш көшеттерін отырғызу-120 түп
Аудандық бюджет
17
Отырар ауданы әкімдігі Отырар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Отырар-Көгалдандыру» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
100
Аудан орталығын көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту-20000 шаршы метр, тал егу - 30000 дана, 245 гектар жерге күздік көшет егу, 280 гектар саябақтарды күтіп баптау, күзгі дайындық жұмыстары 140 гектар
Аудандық бюджет
18
Отырар ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Отырар-Жылу» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
15

Озеление, благоустройство и очистка мусора на территории учреждения - 10000 квадратных метров, побелка стен - 5000 квадратных метров посадка саженцев - 120 штук
Районный бюджет
17
Государственное коммунальное предприятие «Отырар-Көгалдандыру» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Отрарского района акимата Отырарского района»
100
Озеление, благоустройство и уборка мусора районного центра - 20000 квадратных метров, посадка саженцев - 30000 штук, осенняя посадка саженцев - 245 гектаров, уход за парками - 280 гектаров, осенние подготовительные работы - 140 гектар
Районный бюджет
18
Государственное коммунальное предприятие «Отырар-Жылу» на праве хозяйственного ведения акимата Отырарского района
15

Қазандыққа от жағушы жұмысына көмекші-2 қазандық, жылу жүйесінің дайындығы, тазалық жасау үшін - 810 метр жылу құбыры
Аудандық бюджет
Барлығы:
530
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

Помощники операторов отпительных печей – 2 котла, подготовка и очистка отопительной системы - 810 м
Районный бюджет
Всего:
530
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.