Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орнын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 453 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 тамызда № 2752 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 166 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 08.05.2019 № 166 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Отырар аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Отырар аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесе отырып кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ауыл округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын барлық кандидаттар үшін тең құқықтар қамтамасыз ететін жағдайда орналастыруды, сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды беру шарттарының бірдей және тең болуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Құрманға жүктелсін.
5. Отырар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 52 "Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орнын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-9-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 18 наурызда "Отырар алқабы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Полатов
КЕЛІСІЛДІ:
Отырар аудандық аумақтық
сайлау комиссияның төрағасы
Р.Қасымбек
"30" маусым 2014 жыл
Отырар ауданы әкімдігінің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений, предоставляемых им на договорной основе для проведения встреч с избирателями
Постановление Отырарского районного акимата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2014 года № 453. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 августа 2014 года № 2752. Утратило силу постановлением акимата Отрарского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 166
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отрарского района Туркестанской области от 08.05.2019 № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Отырарской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями согласно приложению 2.
3. Акимам сельских округов обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права для всех кандидатов, а также единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А.Құрман.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Отырарского района от 11 марта 2011 года № 52 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений, предоставляемых им на договорной основе для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-9-141, опубликовано 18 марта 2011 года в районной газете "Отырар алқабы").
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Полатов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Отырарской
районной территориальной
избирательной комиссии
Р.Қасымбек
"30" июня 2014 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Отырарского района

2014 жылғы 30 маусым № 453
қаулысына 1-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Аққұм ауыл округі бойынша:
1. Аққұм ауылы, Ж.Омаров көшесі, "Аққұм" ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Аққұм ауылы, ауылдық клуб аумағы.
Ақтөбе ауыл округі бойынша:
1. Ақтөбе ауылы, "Ақтөбе" дәрігерлік амбулаториясы аумағы.
Балтакөл ауыл округі бойынша:
1. Балтакөл ауылы, Т.Әбуова көшесі, "Балтакөл" ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Көлқұдық ауылы, "Көлқұдық" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Үштам ауылы, "Үштам" медициналық тірек аумағы;
4. Ақкөл ауылы, "Ақкөл" медициналық тірек аумағы.
Көксарай ауыл округі бойынша:
1. Көксарай ауылы, М.Әуезов көшесі, "Көксарай" ауылдық ауруханасы аумағы;
2. Шеңгелді ауылы, "Шеңгелді" медициналық тірек аумағы;
3. Жанкел ауылы, "Жанкел" медициналық тірек аумағы;
4. Ызакөл ауылы, "Ызакөл" медициналық тірек аумағы.
Қарақоңыр ауыл округі бойынша:
1. Ш.Қалдаяқов ауылы, Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет үйі аумағы;
2. Ш.Қалдаяқов ауылы, "Қарақоңыр" ауылдық ауруханасы аумағы;
3. Арыс ауылы, ауылдық клуб аумағы;
4. Бестораңғыл ауылы, А.Жармұхамбетов атындағы шағын жинақты бастауыш мектеп аумағы;
5. Қарақоңыр темір жол бекетіндегі "Қарақоңыр" шағын жинақты бастауыш мектеп аумағы;
6. Сырдария ауылы, "Сырдария" шағын жинақты негізгі орта мектеп аумағы;
7. Қостүйін темір жол бекетінің аумағы.
Қарғалы ауыл округі бойынша:
1. Отырар ауылы, "Отырар" жалпы орта мектеп аумағы;
2. Қарғалы ауылы, С.Ерубаев атындағы шағын жинақты орта мектеп аумағы.
Қоғам ауыл округі бойынша:
1. Қоғам ауылы, Ұ.Арғынбеков көшесі, "Қоғам" дәрігерлік амбулаториясы аумағы;
2. Талапты ауылы, "Талапты" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Мыңшұқыр ауылы, ауылдық кітапхана ғимараты аумағы.
Отырар ауыл округі бойынша:
1. Арыс ауылы, "Марал" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны аумағы;
2. Шойманов ауылы, ауылдық клуб аумағы.
Талапты ауыл округі бойынша:
1. Көкмардан ауылы, Т.Бейсенбіұлы көшесі, "Талапты" дәрігерлік амбулаториясы аумағы;
2. Шытты ауылы, "Шытты" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы;
3. Ынталы ауылы, Дәрімбекұлы көшесі, "Ынталы" медициналық тірек аумағы;
4. Сарыкөл ауылы, "Сарыкөл" медициналық тірек аумағы.
Темір ауыл округі бойынша:
1. Темір ауылы, С.Әлиев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп аумағы;
2. Темір ауылы, М.Әлиев көшесі, "Темір" дәрігерлік амбулаториясы аумағы.
Маяқұм ауыл округі бойынша:
1. Маяқұм ауылы, Д.Алтынбеков көшесі, "Маяқұм" ауылдық ауруханасы аумағы;

от 30 июня 2014 года № 453
Перечень мест для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов
По сельскому округу Аккум:
1. Село Аккум, улица Ж.Омарова, территория сельской больницы "Аккум";
2. Село Аккум, территория сельского клуба.
По сельскому округу Актобе:
1. Село Актобе, территория врачебной амбулатории "Актобе".
По сельскому округу Балтаколь:
1. Село Балтакол, улица Т.Абуова, территория сельской больницы "Балтакол";
2. Село Колкудык, территория фельдшерско-акушерского пункта "Колкудык";
3. Село Уштам, территория медицинского пункта "Уштам";
4. Село Аккол, территория медицинского пункта "Аккол".
По сельскому округу Коксарай:
1. Село Коксарай, улица М.Ауезова, территория сельской больницы "Коксарай";
2. Село Шенгелды, территория медицинского пункта "Шенгелды";
3. Село Жанкел, территория медицинского пункта "Жанкел";
4. Село Ызакол, территория медицинского пункта "Ызакол".
По сельскому округу Караконыр:
1. Село Ш.Калдаякова, территория дома культуры имени Ш.Калдаякова;
2. Село Ш.Калдаякова, территория сельской больницы "Караконыр";
3. Село Арыс, территория сельского клуба;
4. Село Бесторангыл, территория малокомплектной начальной школы имени Жармухамбетова;
5. Караконырскии железнодорожный пункт, территория малокомплектной начальной школы "Караконыр";
6. Село Сырдария, территория малокомплектной общей основной школы "Сырдария";
7. Территория Костуйнского железнодорожного пункта.
По сельскому округу Каргалы:
1. Село Отырар, территория общей средней школы "Отырар";
2. Село Каргалы, территория малокомплектной общей средней школы имени С.Ерубаева.
По сельскому округу Когам:
1. Село Когам, улица У.Аргынбекова, территория врачебной амбулатории "Когам";
2. Село Талапты, территория фельдшерско-акушерского пункта "Талапты";
3. Село Мыншукыр, здание сельской библиотеки.
По сельскому округу Отырар:
1. Село Арыс, территория государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Марал";
2. Село Шойманова, территория сельского клуба.
По сельскому округу Талапты:
1. Село Кокмардан, улица Т.Бейсенбиулы, территория врачебной амбулатории "Талапты";
2. Село Шытты, территория фельдшерско-акушерского пункта "Шытты";
3. Село Ынталы, улица Даримбекулы, территория медицинского пункта "Ынталы";
4. Село Сарыкол, территория медицинского пункта "Сарыкол".
По сельскому округу Тимур:
1. Село Тимур, территория малокомплектной общей средней школы имени С.Алиева;
2. Село Тимур, улица М.Алиева, территория врачебной амбулатории "Тимур".
По сельскому округу Маякум:
1. Село Маякум, улица Д.Алтынбекова, территория сельской больницы "Маякум";

2. Қостерек ауылы, "Қостерек" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы.
Шәуілдір ауыл округі бойынша:
1. Шәуілдір ауылы, Ә.Жылқышиев көшесі, Орталық стадион аумағы;
2. Шәуілдір ауылы, Д.Алтынбеков көшесі, Ш.Қалдаяқов атындағы жалпы орта мектеп аумағы;
3. Шәуілдір ауылы, О.Бәймішов көшесі № 2 үй, Қ.Мұңайтпасов атындағы балалар мен жасөспірімдер спорт мектеп аумағы.
Шілік ауыл округі бойынша:
1. Шілік ауылы, Тұрғанбай Датқа көшесі, Орталық алаңы аумағы;
2. Жаңа Шілік ауылы, М.Мәметова көшесі № 22 үй, "Шілік" дәрігерлік амбулаториясы аумағы;
3. Ескі Шілік ауылы, "Ескі Шілік" фельдшерлік-акушерлік тірек аумағы.
Отырар ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 маусым № 453
қаулысына 2-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
1. Аққұм ауылы, С.Сейфуллин көшесі, С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
2. Ақтөбе ауылы, Қ.Мұңайтпасов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
3. Арыс ауылы, Балалар мен жасөспірімдер орталығының мәжіліс залы;
4. Балтакөл ауылы М.Көбеев көшесі, Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
5. Жаңа Шілік ауылы, М.Шаханов атындағы жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
6. Көксарай ауылы, ауылдық клуб;
7. Көкмардан ауылы, ауылдық клуб;
8. Қарақоңыр ауылы, ауылдық клуб;
9. Қоғам ауылы, ауылдық клуб;
10. Отырар ауылы, Отырар ауылдық клубы;
11. Темір ауылы, Темір жалпы орта мектебінің мәжіліс залы;
12. Маяқұм ауылы, ауылдық клуб;
13. Шәуілдір ауылы, Д.Алтынбеков көшесі № 18 үй, Д.Құрманбек атындағы № 20 кәсіптік-техникалық колледжінің мәжіліс залы.

2. Село Костерек, территория фельдшерско-акушерского пункта "Костерек".
По сельскому округу Шаульдер:
1. Село Шаульдер, улица А.Жылкышиева, территория Центрального стадиона;
2. Село Шаульдер, улица Д.Алтынбекова, территория общей средней школы имени Ш.Калдаякова;
3. Село Шаульдер, улица О.Баймышева № 2, территория спортивной школы для детей и подростков имени К.Мунайтпасова.
По сельскому округу Шилик:
1. Село Шилик, улица Турганбай Датка, территория Центральной площади;
2. Село Новый Шилик, улица М.Маметовой, дом № 22, территория врачебной амбулатории "Шилик";
3. Село Старый Шилик, территория фельдшерско-акушерского пункта "Старый Шилик".
Приложение 2
к постановлению акимата
Отырарского района
от 30 июня 2014 года № 453
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе
для проведения встреч кандидатов с избирателями
1. Село Аккум, улица С.Сейфуллина, актовый зал общей средней школы имени С.Сейфуллина;
2. Село Актобе, актовый зал общей средней школы имени К.Мунайтпасова;
3. Село Арыс, зал совещаний Центра детей и молодежи;
4. Село Балтаколь, улица М.Кобеева, актовый зал общей средней школы имени И.Алтынсарина;
5. Село Жана Шилик, актовый зал общей средней школы имени М.Шаханова;
6. Село Коксарай, сельский клуб;
7. Село Кокмардан, сельский клуб;
8. Село Караконыр, сельский клуб;
9. Село Когам, сельский клуб;
10. Село Отырар, Отырарский сельский клуб;
11. Село Тимур, актовый зал общей средней школы "Тимур";
12. Село Маякум, сельский клуб;
13. Село Шаульдер, улица Д.Алтынбекова дом № 18, актовый зал профессионально-технического колледжа № 20 имени Д.Курманбека.