Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 32/182-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 желтоқсанда № 2900 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 қрашадағы № 33/254-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2896 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2481 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы «Отырар алқабы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Отырар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 811 594 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 858 438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 483 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 936 567 мың теңге;
2) шығындар – 5 848 491 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 35 964 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 783 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 85 835,0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 85 835,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 85 835,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 86 768 мың теңге;

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/121-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2014 года № 32/182-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 декабря 2014 года № 2900. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 ноября 2014 года № 33/254-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2896, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 21/121-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2481, опубликовано 16 января 2014 года в газете «Отырар алқабы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 811 594 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 858 438 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 483 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 106 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 936 567 тысяч тенге;
2) затраты – 5 848 491 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 35 964 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 783 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 85 835,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 85 835,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 85 835,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 768 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 86 768 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12 783 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 662 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 76 647 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізледі.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М.Белгібай
Отырар аудандық мәслихатының хатшысы       Б.Зұлпыхаров
Отырар аудан мәслихатының
3 желтоқсан 2014 жылғы
№ 32/182-V шешіміне 1 қосымша
Отырар аудан мәслихатының
20 желтоқсан 2013 жылғы
№ 21/121-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
А т а у ы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 86 768 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 12 783 тысяч тенге;
погашение займов – 2 662 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76 647 тысяч тенге.».
Приложения 146 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Отрарского
районного маслихата                        М.Белгібай
Секретарь Отрарского
районного маслихата                        Б.Зулпыхаров
Приложение 1 к решению
Отрарского районного маслихата
от 3 декабря 2014 года № 32/182-V
Приложение 1 к решению
Отрарского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 21/121-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс