Сарыағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 32-269-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде № 2745 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 47-426-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 15.12.2015 № 47-426-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабынының 1) және 2) тармақшаларына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және «Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Сарыағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;
2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Сарыағаш ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Сарыагашскому району
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2014 года № 32-269-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 июля 2014 года № 2745. Утратило силу решением Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 декабря 2015 года № 47-426-V
Сноска. Утратило силу решением Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15.12.2015 № 47-426-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 09 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 «Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов» Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по Сарыагашскому району согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Сарыагашскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.