2015 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 727 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 2925 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігі аппаратының 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 01 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігі аппаратының 05.01.2016 № 01 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2-тармағына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі төмендегідей белгіленсін:
1) 21 мен 29 жас аралығындағы жастар;
2) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін 50 жастан асқан адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Турдалинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Парманов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2015 год
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 26 ноября 2014 года № 727. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 декабря 2014 года № 2925. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 5 января 2016 года № 01)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 05.01.2016 № 01).
В соответствии пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень нижеследующих лиц на 2015 год, относящихся к целевым группам:
1) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) лица старше 50 лет до достижения пенсионного возраста.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турдалину А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Б. Парманов