2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 151 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 мамырда № 2659 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 7 тамыздағы № 2807 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 07.08.2014 № 2807 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Еспенбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 сәуірінен туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                А.Аймұрзаев
Созақ ауданы әкімдігінің
«11» мамыр 2014 жылғы
№ 151 қаулысына қосымша
Созақ ауданы бойынша 2014 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері
Дақыл түрі
Егістіктің оңтайлы мерзімдері
Ескертпе
басталуы
аяқталуы
1
Майлы дақылдар
02.04.2014 ж
20.05.2014 ж
Егістік және суармалы жерлер
2
Арпа
02.04.2014 ж
20.05.2014 ж
Егістік және суармалы жерлер
3
Жоңышқа
10.04.2014 ж
15.05.2014 ж
Егістік және суармалы жерлер
4
Жүгері
20.04.2014 ж
25.05.2014 ж
Суармалы жерлер
5
Көкөніс және бақша өнімдері
15.05.2014 ж
01.06.2014 ж
Суармалы жерлер
6
Картоп
01.05.2014 ж
30.05.2014 ж
Суармалы жерлер

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2014 год
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 11 мая 2014 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 мая 2014 года № 2659. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 7 августа 2014 года № 2807)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 07.08.2014 № 2807).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Созакскому району на 2014 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Еспенбетова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2014 года.
Аким района                                А. Аймурзаев
Приложение к постановлению
акимата Созакского района
№ 151 от «11» мая 2014 года
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Созакскому району на 2014 год
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
начало
конец
1
Масличные культуры
02.04.2014 г
20.05.2014 г
Пашневые и орошаемые земли
2
Ячмень
02.01.2014 г
20.05.2014 г
Пашневые и орошаемые земли
3
Люцерна
10.04.2014 г
15.05.2014 г
Пашневые и орошаемые земли
4
Кукуруза
20.04.2014 г
25.05.2014 г
Орошаемая земли
5
Овощные и бахчевые продукты
15.05.2014 г
01.06.2014 г
Орошаемая земли
6
Картофель
01.05.2014 г
30.05.2014 г
Орошаемая земли