Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 37 "Созақ ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы № 188 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 шілдеде № 2708 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 90 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.06.2017 № 90 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 185 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 37 "Созақ ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-12-143 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 25 шілдеде "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешіміне өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Созақ ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
7 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындау үшін қажет құжаттарды берген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде, тұрғын үй көмегін тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту жөнінде шешім қабылдап, өтініш берушіні хабардар етеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының
кезекті ХХХІI сессиясының төрағасы М.Тұрысбеков
Созақ аудандық
мәслихаттың хатшысы М.Исаев

О внесении изменения в решение Созакского районного маслихата от 27 июня 2012 года № 37 "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Созакскому району"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 июня 2014 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 июля 2014 года № 2708. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 июня 2017 года № 90
Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.06.2017 № 90 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 185 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 27 июня 2012 года № 37 "Об утверждении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Созакскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-12-143, опубликовано 25 июля 2012 года в газете "Созақ үні") следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Созакскому району, утвержденных указанным решением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Уполномоченный орган в течение десяти календарных дней со дня предоставления необходимых для назначения жилищной помощи документов, принимает решение о назначении или отказе в назначении жилищной помощи, о чем уведомляет заявителя.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
XХХІІ сессии Созакского
районного маслихата М. Турысбеков
Секретарь Cозакского
районного маслихата М. Исаев