Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 50 "2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № 238 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 шілдеде № 2710 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1529 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімінің 26.02.2015 № 1529 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 наурызындағы № 170 қаулысына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 50 «2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы» (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2561 тіркелген, 2014 жылғы 15 наурызындағы «Созақ үні» газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.».
2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Созақ ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне /Б.Әбенұлы/ жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Еденбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Аймұрзаев

О внесении изменения в постановление акимата Созакского района от 17 февраля 2014 года № 50 "Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 24 июня 2014 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 июля 2014 года № 2710. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Созакского района Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 1529)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Созакского района Южно-Казахстанской области от 26.02.2015 № 1529).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2014 года № 170 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Созакского районного акимата от 17 февраля 2014 года № 50 «Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2561, опубликовано 15 марта 2014 года в газете «Созақ үні») следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.».
2. Исполнение настоящего постановления возложить на отдел занятости и социальных программ акимата Созакского района /Б.Абенулы/.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района C.Еденбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А.Аймұрзаев