2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 81 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 2568 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7-455 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімі аппаратының 2015 жылғы 25 ақпандағы 7-455 хатымен)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 14 февраля 2014 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 марта 2014 года № 2568. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 7-455)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Толебийского района Южно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 7-455).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.

1. Утвердить перечень организаций, в которых будет проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 24.09.2014 № 523 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Р.Е.Бейсебаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін уақытша
атқарушы
М.Пернебеков
Төлеби ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "14" ақпандағы
№ 81 қаулысымен бекітілген
2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Адам саны
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
1
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Оңтүстік Қазақстан облысы Төле би ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi біріккен бөлiмi" республикалық мемлекеттiк мекемесі
азаматтарды шақыруды ұйымдастыруға көмек көрсету (шақыру қағазын тарату)
15
3500 дана
аудандық бюджет
2
"Оңтүстік Қазақстан облысының ішкi iстер департаментiнің Төлеби ауданының iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттік мекемесі
жастардың арасында салауатты өмiр салтын насихаттау жұмысын ұйымдастыру, кәмелетке толмағандардың арасында құқық бұзушылықтың алдын алу ("Сақшы" және "Тәртіп" пилоттық жобалары)
54
қала, 12 ауылдық округ аумағында
аудандық бюджет
3
"Төлеби аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесі
әлеуметтік жәрдемақыларға құжаттарды рәсімдеу базаға мәліметтерді енгізу, құжаттарды тігу, мұрағат құжаттарын өңдеуге көмек көрсету
20
1500 іс-құжат
аудандық бюджет
4
Төлеби ауданы әкімдігінің "Төлеби көп салалы комуналдық шаруашылық кәсіпорны" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
абаттандыру және көгалдандыру, қоғамдық жұмыстарға көмек көрсету, көшеттерді отырғызу
15
40000 шаршы метр 800 дана
аудандық бюджет
5
Төлеби ауданы әкімдігі тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар, көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмiнің "Ленгір су" мемлекеттiк коммуналдық кәсіпорыны
су жүйелерінің ағымдағы және күрделі жөндеу жұмысына көмек көрсету, су төлемдерін жинауға көмектесу
20
4000 метр 1500 үй
аудандық бюджет
6
Төлеби аудандық мәдени қызмет көрсету және ойын-сауық орталығы "Өркен" мемлекеттiк коммуналдық кәсіпорыны
демалыс және мәдениет орталық паркінің аумағын жинау; абаттандыру және көгалдандыру, қоғамдық жұмыстарға көмек көрсету
25

Сноска. Пункт 2 – в редакции постановления акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 24.09.2014 № 523 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.Е. Бейсебаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
М. Пернебеков
Утвержден постановлением
акимата Толебийского района
от «14» февраля 2014 года № 81
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/п
Наименование организации
Виды работ
Количество людей
Объемы общественных работ
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Республиканское государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны Толебийского района Южно–Казахстанской области» Министерства обороны Республики Казахстан»
помощь в организации призыва граждан (разноска повесток)
15
3500 штук
районный бюджет
2
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Толебийского района Департамента внутренних дел Южно-Казахстанской области»
организация работы среди молодежи по пропаганде здорового образа жизни, профилактика правонарушений среди несовершеннолетних, (пилотные проекты «Охрана» и «Порядок»)
54
на территории города, 12 сельских округов
районный бюджет
3
Государственное учреждение «Отдел занятости и социального программирования Толебийского района»
Оформление документов на социальные пособия и внесение данных в компьютерную базу, подшивка документов, помощь в обработке архивных документов
20
1500 документов
районный бюджет
4
Государственное коммунальное предприятие Толебийского многоотраслевое предприятие коммунального хозяйства» акимата Толебийского района
благоустройство и озеленение территории, помощь в общественных работах, посадка саженцев
15
40000 квадратных метров
800 штук
районный бюджет
5
Государственное коммунальное предприятие «Ленгір су» отдела жилищно–коммунального хозяйства, пассажирских перевозок и автомобильных дорог акимата Толебийского района»
участие в оказании помощи в текущем и капитальном ремонте водопроводов, помощь по сбору оплаты за воду
20
4000 метров
1500 домов
районный бюджет
6
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр культуры и досуга «Оркен» Толебийского района»
уборка территории центрального парка культуры и отдыха, благоустройство, озеленение, помощь в общественных работах
25

100000 шаршы метр 70000 шаршы метр
аудандық бюджет
7
Төлеби ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Төлеби су шаруашылығы" мемлекеттiк коммуналдық кәсіпорыны
құжаттарды өңдеу, құжаттарды көбейту және жіберу, су төлемдерін жинауға көмектесу
15
1000 іс-құжат 1000 үй
8
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы прокуратурасы
мұрағат құжаттары мен тiзiмдерiн жасау, құжаттарды қалыптастыру, оларды тiгу
6
1300 іс-құжат
аудандық бюджет
9
"Ленгір қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау, факс жіберу, мәтіндерді басу және шығару, хат-хабарды жеткізу
35
3500 іс-құжат 400 дана 1500 үй
10
"Алатау ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
25
60000 шаршы метр 500 үй
аудандық бюджет
11
"Аққұм ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
20
40000 шаршы метр 300 үй
аудандық бюджет
12
"Бірінші Мамыр ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
35
90000 шаршы метр 600 үй
аудандық бюджет
13
"Зертас ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
20
30000 шаршы метр 300 үй
аудандық бюджет
14
"Жоғарғы Ақсу ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
20
40000 шаршы метр 300 үй
аудандық бюджет
15
"Кемеқалған ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, ауылды көріктендіру, қоқыстардан тазарту
20
30000 шаршы метр 300 үй
аудандық бюджет
16
"Киелітас ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
30
60000 шаршы метр 400 үй
аудандық бюджет
17
"Көксәйек ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
35
70000 шаршы метр 600 үй
аудандық бюджет
18
"Қаратөбе ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту 40000 шаршы метр
25
40000 шаршы метр 300 үй
аудандық бюджет
19
"Қасқасу ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
25
50000 шаршы метр 400 үй
аудандық бюджет
20
"Қоғалы ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
тұрғындардың үйлерін аралау, ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
20
45000 шаршы метр 300 үй
аудандық бюджет
21
"Тасарық ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көріктендіру, ауылдық округті қоқыстардан тазарту
20
50000 шаршы метр 400 үй
аудандық бюджет
Барлығы

100000 квадратных метров 70000 квадратных метров
районный бюджет
7
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Төлеби су шаруашылығы» Толебийского района
обработка документов, копирование документов и отправка, помощь по сбору оплаты за воду
15
1000 документов 1000 домов
районный бюджет
8
Южно-Казахстанской области Прокаратура Толебийского района
составление описей и архивных документов, формирование дел, подшивка
6
1300 документов
районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима города Ленгера»
подворный обход населения, работа с текущими документами, отправление факсов, набор и распечатка текстов, доставка корреспонденции
35
3500 листов
400 писем
1500 домов
районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Алатауского сельского округа»
подворный обход населения, озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
25
60000 квадратных метров
500 домов
районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа»
подворный обход населения, озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
20
40000 квадратных метров
300 домов
районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Первомаевского сельского округа»
подворный обход населения, озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
35
90000 квадратных метров
600 домов
районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Зертасского сельского округа»
подворный обход населения, озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
20
30000 квадратных метров
300 домов
районный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Верхнего Аксуйского сельского округа»
Озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
20
40000 квадратных метров
300 домов
районный бюджет
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Кемекалганского сельского округа»
Озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
20
30000 квадратных метров
300 домов
районный бюджет
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Киелитасского сельского округа»
Озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
30
60000 квадратных метров
400 домов
районный бюджет
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксайекского сельского округа»
Озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
35
70000 квадратных метров
600 домов
районный бюджет
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратюбинского сельского округа»
Озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
25
40000 квадратных метров
300 домов
районный бюджет
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Каскасуйского сельского округа»
Озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
25
50000 квадратных метров
400 домов
районный бюджет
20
Государственное учреждение «Аппарат акима Когалийнского сельского округа»
Озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
20
45000 квадратных метров
300 домов
районный бюджет
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасарыкского сельского округа»
Озеленение и благоустройство сельской территории, очистка от мусора сельского округа
20
50000 квадратных метров
400 домов
районный бюджет
Всего

500
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

500
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.