Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/116-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 36/169-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қарашада № 2875 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 06.01.2015 № 5 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 24 қазандағы 2014 жылғы № 32/252-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2850 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/116-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 санымен тіркелген, 2014 жылы 20 қаңтардағы «Аймақ тынысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 719 839 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 852 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 262 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 798 751 мың теңге;
2) шығындар – 13 689 639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 481 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 556 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 075 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61 240 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 61 240 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 521 мың теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/116-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 36/169-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 ноября 2014 года № 2875. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 06.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2014 года № 32/252-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2850, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 26/116-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано 20 января 2014 года в газете «Аймак тынысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 719 839 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 852 826 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 262 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 55 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 798 751 тысяч тенге;
2) затраты – 13 688 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 481 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 556 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 075 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61 240 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 61 240 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 521 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 521 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 556 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 271 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 236 мың теңге.».
2. Аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Ғ.Елібаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 қазандағы
№ 36/169-V шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 26/116-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Cыныбы
Ішкі сыныбы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 521 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 556 тысяч тенге;
погашение займов – 2 271 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 236 тысяч тенге.».
2. Приложения 156 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Елибаев
Секретарь районного маслихата              А.Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 31 октября 2014 года № 36/169-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 26/116-V
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
Подкласс

206340
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
195275
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19274
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
85
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1082
006
Тұрғын үй көмегі
7840
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30315
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22731
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
94107
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
16341
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11065
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысынында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
11065
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34809
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34809
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32952
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1267
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
590
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3059985
1
Тұрғын үй шаруашылығы
833191
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17460
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17460
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6378
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2659
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3719
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

206340
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
195275
002
Программа занятости
19274
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
85
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3500
005
Государственная адресная социальная помощь
1082
006
Жилищная помощь
7840
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30315
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22731
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
94107
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16341
464
Отдел образования района (города областного значения)
11065
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
11065
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34809
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34809
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32952
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1267
021
Капитальные расходы государственных органов
590
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3059985
1
Жилищное хозяйство
833191
464
Отдел образования района (города областного значения)
17460
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
17460
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6378
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2659
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3719
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)