Түлкібас ауданы Т.Рысқұлов ауылы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 33/11-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қазанда № 2849 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 13/4-06 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 14.04.2017 № 13/4-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по селу Т. Рыскулова Тюлькубасского района
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 сентября 2014 года № 33/11-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 октября 2014 года № 2849. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 апреля 2017 года № 13/4-06
Сноска. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14.04.2017 № 13/4-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 09 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Түлкібас ауданы Т.Рысқұлов ауылы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталудың қоса беріліп отырған нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Қасымбек
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Сапаров
Түлкібас аудандық мәслихатының
2014 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 33/11-05 шешіміне қосымша
Түлкібас ауданы Т.Рысқұлов ауылы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық жинақталу нормасы
м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по селу Т.Рыскулова Тюлькубасского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С.Касымбек
Секретарь районного маслихата А.Сапаров
Приложение к решению
Тюлькубасского районного
маслихата от 30 сентября
2014 года № 33/11-05
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по селу Т.Рыскулова Тюлькубасского района
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель