Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеуге сотталғандарға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 12 қарашадағы № 659 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 2890 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 75 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 03.02.2015 № 75 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес Түлкібас ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеуге сотталғандарға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері елді мекендер аумақтарын көріктендіру және тазалау болып белгіленсін.
2. «Түлкібас ауданы әкімдігінің коммуналдық шаруашылығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі: қоғамдық жұмысқа тарту түріндегі жазаны өтеу мекемесі болып табылсын.
3. Ауыл округ, поселке әкімдері Түлкібас аудандық қылмыстық-атқару инспекциясының келісімімен қоғамдық жұмысқа тарту түріндегі жазаны өтеуге арналған объектілердің тізімдерін тоқсан сайын сотқа ұсынcын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ө.Маткеримовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Қ.Абдуалиев

Об определении видов общественных работ для осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 12 ноября 2014 года № 659. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 ноября 2014 года № 2890. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2015 года № 75
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 03.02.2015 № 75.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пунктом 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам благоустройство и уборка территорий населенных пунктов.
2. Определить место для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам: товарищество с ограниченной ответственностью «Коммунальное хозяйство акимата Тюлькубасского района».
3. Акимам сельских округов и поселков по согласованию с уголовно-исполнительной инспекцией Тюлькубасского района ежеквартально представлять в суды списки объектов для отбывания осужденными наказания в виде привлечения к общественным работам.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района У.Маткеримова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                                К.Абдуалиев