2013-2014 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № 291 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 шілдеде № 2740 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 2207 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 04.09.2014 № 2207 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013-2014 годы
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 24 июня 2014 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 июля 2014 года № 2740. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 4 сентября 2014 года № 2207)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 04.09.2014 № 2207).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданы бойынша 2013 - 2014 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Шардаринскому району на 2013 - 2014 годы согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Муталиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                К.Айтуреев
Шардара ауданы әкімдігінің
24 маусым 2014 жылғы
№ 291 қаулысына қосымша
Шардара ауданы бойынша 2013-2014 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы мерзімдері
Дақыл түрі
Егістіктің оңтайлы мерзімдері
Ескертпе
басталуы
аяқталуы
1
Күздік бидай

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Муталиева Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 октября 2013 года.
Аким района                                К.Айтуреев
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
№ 291 от 24 июня 2014 года
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Шардаринскому району на 2013-2014 годы
Виды культур
Оптимальные сроки сева
Примечание
начало
конец
1
Озимая пшеница